Zábavné pexeso s vlastnými fotografiami

Pexeso s vlastnou fotografiou (24 párov)

Pexeso nie je out ani v čase tabletov a smartfónov. Nechajte si vyrobiť túto hru s vlastnými fotografiami a uvidíte, že ňou potešíte nielen vaše deti.

Pexeso s vlastnou fotografiou (24 párov)

Ostatné varianty ponuky

30x kúpené
Pexeso s vlastnou fotografiou (24 párov) 40%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 1,20€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Tréning pamäti a koncentrácie

Pamätáte sa na urputné pexesové zápolenia z detstva? Tradičné hry to majú v časoch smartfónov a tabletov ťažké... Skúste to zmeniť pexesom s vlastnými fotografiami! Vytvorte si napríklad tematické kartičky z dovolenky, zo všetkých členov vašej rodiny alebo nafoťte amatérsku sériu prírody priamo pre tento účel. Hra pozostáva až z 24 párov a potešíte ňou nielen vaše deti. Zároveň si popri tom zaspomínate, kde bol ktorý záber zachytený. Pripravte si pamäť, koncentráciu a zábava môže začať! :)

V skratke

  • zľava na pexeso s vlastnými fotografiami
  • až 24 párov kartičiek
  • na zadnú stranu možnosť zvoliť obľúbenú postavičku, text alebo iný motív
  • vytvorte si tematickú hru z dovolenky alebo z vašich obľúbených záberov
  • tip na osobitý darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné vytvoriť dodatočnú objednávku cez e-mailjamaps@jamaps.sk (do emailu uveďte vašu adresu, e-mail, telefón a číslo kupónu a 24 fotografií). V e-maili tiež uveďte aký motív si želáte na zadnú stranu pexesa - môže ísť taktiež o fotografiu, obľúbenú postavičku alebo motív, ktorý nájdete na www.jamaps.sk. Pokiaľ budú fotografie dodané v nízkej kvalite, výstupná kvalita na pexese bude tomu zodpovedať, preto posielajte fotografie v čo možno najvyššej kvalite. Následne vás bude poskytovateľ kontaktovať a dohodne s vami detaily. Výroba pexesa trvá do 6 pracovných dní od schválenia návrhu. Poštovné a balné v rámci SR 1,20 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

JAMA-polygrafické služby

 

telefón: 
0915 171 429