Romantický TIP pre páry: DUO masáž v salóne Danillo pre dvoch

Partnerská DUO masáž pre 2 osoby (cca 60 min.)

Prečo sa uspokojiť s jednou masážou, keď môžete mať radosť hneď z dvoch? Pozvite na masáž partnera či kamarátku a užite si vynikajúci relax vo dvojici.

Partnerská DUO masáž pre 2 osoby (cca 60 min.)

Partnerská DUO masáž pre 2 osoby (cca 60 min.) 65

Cena: 55 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 55 do 65

5 zákazníkov

Vo dvojici ide všetko ľahšie - vrátane masáže

Keď je človek zaľúbený, aj hodina bez jeho polovičky sa zdá pridlhá... My máme tip pre všetkých zaľúbencov, vďaka ktorému si môžu dopriať skvelú masáž a pritom nestratiť ani 60 minút bez prítomnosti svojho milovaného či milovanej. Vyskúšajte výhody tzv. DUO masáže, pri ktorej sú prítomné dve lehátka, dvaja maséri (alebo masér a masérka) a dvaja klienti. Presvedčí vás, že je to oveľa väčšia zábava, ale rovnako skvelý pocit z relaxácie a hĺbkového uvoľnenia ako pri klasickej masáži. Pozvite niekoho, na kom vám záleží a užite si parádny oddych v salóne Danillo v bratislavskej Petržalke.

V skratke

  • zľava na DUO masáž v trvaní 60 min.
  • pod vedením profesionálnych masérov
  • určená pre dve osoby
  • na výber dvaja maséri alebo masér a masérka
  • na uvoľnenie stresu a napätia
  • kombinuje ajurvédsku, športovú, relaxačnú aj klasickú techniku
  • Relax Studio Danilla v bratislavskej Petržalke

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia na telefónnom čísle +421 919 074 858 alebo e-mailom na masaze.danillo@gmail.com. Termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Relax Studio Danillo

Hrobákova 1
851 02 Bratislava
+421 919 074 858