Elegantné kožené pánske tašky POLO, Bandicoot a Korsgroo v dvoch farbách

Pánska taška POLO - farba tmavohnedá

Pánske tašky POLO, Bandicoot a Korsgroo pre pravých džentlmenov. Uložte si všetky veci do praktických priehradiek a vykročte do mesta s eleganciou.

Pánska taška POLO - farba tmavohnedá

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

54x kúpené
Pánska taška POLO - farba tmavohnedá 38%
Pánska taška POLO - farba čierna 38%
Pánska taška BANDICOOT - farba tmavohnedá 38%
Pánska taška BANDICOOT - farba čierna 38%
Pánska taška KORSGROO - farba hnedá 38%
Pánska taška KORSGROO - farba čierna 38%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

2,50€

(u vás do 2 pracovných dní)

Pre prehľad, poriadok a štýl!

Tašky už dávno nie sú len doménou žien. Aj poriadny chlap si zaslúži poriadok vo svojich veciach. Elegantné pánske tašky POLO, Bandicoot a Korsgroo navyše vykúzlia príťažlivý imidž džentlmena. Sú dostatočne veľké na všetky "nevyhnutnosti" a schováte do nich dokonca i tablet. Vyrazte do mesta s týmto praktickým a štýlovým doplnkom.

V skratke

  • zľava na pánske tašky POLO, Bandicoot a Korsgroo
  • na výber dve elegantné farby: čierna a tmavohnedá
  • kvalitné spracovanie
  • kovové zipsy s koženými úchytmi
  • vystužené bočné steny tašiek
  • vyrobené z pravej kože
  • dostatočne priestranné, zmestí sa aj 10" tablet
  • tip na darček

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná dodatočná objednávka cez e-shop: pre tašku POLO v čiernej farbe: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/248-Panska-kozena-taska-POLO-cerna​, pre tašku POLO v tmavohnedej farbe: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/241-Panska-kozena-taska-POLO-tmavo-hneda, pre tašku Bandicoot v čiernej farbe: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/249-Panska-kozena-taska-BANDICOOT-KANGAROO-KINGDOM-Cerna, pre tašku Bandicoot v tmavohnedej farbe: http://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/250-Panska-kozena-taska-BANDICOOT-KANGAROO-KINGDOM-hneda​, pre tašku Korsgroo v čiernej alebo hnedej farbehttp://www.padiafashion.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SK/0/5/251-PANSKA-MESSENGER-TASKA-KORSGROOZvoľte množstvo, kliknite na "kúpiť". Zvoľte spôsob dopravy "Slovenská pošta - doporučene" a platbu "bankovým prevodom", kliknite na "objednať". Následne vyplníte potrebné údaje na doručenie zásielky. Do kolónky "Zľavový kupón" zadajte číslo a heslo kupónu. Dokončite objednávku. Do 24 hod. obdržíte faktúru na 0 €. Faktúra vám slúži ako záručný list. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,50 € sa automaticky pripočítalo k hodnote nákupu, a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.