Elegantné tašky cez rameno Polo Fanke, Legio VI Victrix alebo Kangaroo Kingdom urobia z každého muža šarmantného džentlmena

Pánska kožená taška Legio VI Victrix - farba tmavohnedá

Elegantné pánske tašky Polo Fanke, Legio VI Victrix alebo Kangaroo Kingdom. Praktické rozmery a štýlový dizajn s ktorým môžete vykročiť do sveta s istotou šarmantného džentlmena.

Pánska kožená taška Legio VI Victrix - farba tmavohnedá

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 7 variantov.

cena od 23,99 do 24,99

44x kúpené
Pánska taška z mikrovlákna Polo Fanke - farba čierna s hnedými doplnkami 40%
Pánska taška z mikrovlákna Polo Fanke - farba hnedá s béžovými doplnkami 40%
Pánska taška z mikrovlákna Polo Fanke - farba tmavomodrá 40%
Pánska kožená taška Legio VI Victrix - farba čierna 38%
Pánska kožená taška Legio VI Victrix - farba tmavohnedá 38%
Pánska kožená taška Kangaroo Kingdom - farba tmavohnedá 38%
Pánska kožená taška Kangaroo Kingdom - farba čierna 38%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

3€

(u vás do 2 pracovných dní)

Pre prehľad, poriadok a štýl!

Tak ako sa klokan nikde nepohne bez svojho vaku, ani vy by ste nemali chodiť bez praktickej tašky, kde skryjete všetky tie "dôležité" veci. Vyberte si elegantné pánske tašky priamo z kráľovstva klokanov - Kangaroo Kingdom, či značky Legio VI Victrix alebo športovejšie ladenú tašku Polo Fanke. Sú dostatočne priestranné a členené aj na vnútorné vrecká tak, aby ste si mohli svoj život zorganizovať prehľadne. Každá z nich má navyše popruh na nosenie cez rameno. S týmito taškami môžete vykročiť do ulíc so šarmom ozajstného džentlmena! Skvelé aj ako tip na darček.

V skratke

  • zľava na pánske tašky Kangaroo Kingdom, Legio VI Victrix a Polo Fanke
  • na výber vo viacerých farbách
  • kvalitné šitie
  • odolné kovové zipsy
  • dostatočne priestranné s členením na množstvo vnútorných vreciek a priehradiek
  • jednoduchý ale elegantný dizajn
  • tip na darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná dodatočná objednávka cez e-shop: http://www.webareal.cz/padiafashion/eshop/15-1-ZAMENEJ-SKV sekcii Zamenej.sk zvolíte druh tašky a kliknete na "kúpiť". Následne vyberiete spôsob dopravy a to doprava pre kupón Zamenej.sk a zvolíte spôsob platby "Slevový kupon Zamenej.sk" a kliknete na objednať. Vyplníte potrebné údaje pre doručenie vašej objednávky. Do časti "slevový kupón" uvediete číslo a heslo kupónu a dáte objednať. Do 24 hod. obdržíte potvrdenie o objednávke v podobe faktúry, ktorá bude na sumu 0 €. Faktúra vám slúži ako záručný list. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 3 € sa automaticky pripočítalo k hodnote nákupu, a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.