Ošetrenie dvojitej brady a kontúr tváre v Infinite Beauty v Bratislave

Ošetrenie dvojitej brady a kontúr tváre zahŕňa: odlíčenie, peeling, nanesenie gélu, ultrazvukové ošetrenie, zapracovanie kyseliny hyalurónovej, krém

Zbavte sa dvojitej brady a získajte krásne kontúry tváre v Infinite Beauty v Bratislave len za 6,90 € vďaka bezbolestnému ultrazvukovému ošetreniu. Popýšte sa dlhým labutím krkom!

Ošetrenie dvojitej brady a kontúr tváre zahŕňa: odlíčenie, peeling, nanesenie gélu, ultrazvukové ošetrenie, zapracovanie kyseliny hyalurónovej, krém

Ostatné varianty ponuky

17x kúpené

Zatočte s dvojitou bradou!

Dvojitá brada je estetickým problémom, ktorý trápi ženy aj mužov akéhokoľvek veku. Aj keď je tradične spájaná s obezitou, objaviť sa môže aj u štíhlych ľudí. Sen o labuťom krku však nemusíte hneď zahadzovať – moderné technológie môžu v boji s dvojitou bradou môžu pomôcť, resp. ju dokážu úplne odstrániť. Zbavte sa dvojitej brady unikátnym a bezbolestným ultrazvukovým ošetrením v salóne InfiniteBeauty v Bratislave a premeňte sen na skutočnosť!

V skratke

  • zľava na ošetrenie dvojitej brady
  • bezbolestné ultrazvukové ošetrenie
  • eliminácia dvojitej brady
  • vypnutie krku a výstrihu
  • vhodné pre dámy aj pánov
  • vhodné pre akúkoľvek vekovú kategóriu


Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná objednávka s dohodnutím termínu a nahlásením čísla kupónu na tel.č.: 0910 912 889. V prípade, že kozmetička nedvíha telefón, práve robí procedúru a zavolá vám naspäť. Pri prevádzke je možnosť bezplatného parkovania z bočnej ulice (Belehradská). Kupón sa nedá využiť v termínoch: 24.12.2015 - 26.12.2015 a 31.12.2015 - 1.1.2016. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné oznámiť min. 24 hod. vopred, inak stráca kupón svoju platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Infinite Beauty


Šancova 102
811 04 Bratislava

telefón:
0910 912 889

Otváracie hodiny:
po – pia: 8:00 - 20:00
so: 8:00 - 12:00