Originálna svadobná kytica z ruží, tulipánov alebo z rôznych kvetov.

Originálna svadobná kytica z rôznych kvetov 17 ks ( ruze, tulipany,gerbery, chryzantemy + doplnky - gypsophila, eucaliptus, salal, textilné stuhy...)

Buďte jedinečná, presne ako vaša svadobná kytica. Vyberte si jednu z originálnych kytíc len za 29,99 € od Al Bella Decor. Na výber máte kytice z ruží, tulipánov či rôznych kvetov.

Originálna svadobná kytica z rôznych kvetov 17 ks ( ruze, tulipany,gerbery, chryzantemy + doplnky - gypsophila, eucaliptus, salal, textilné stuhy...)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

4x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

0€

(u vás do 2 pracovných dní)

Kytica krajšia ako šperk

Vychutnajte si svadbu plnými dúškami - ten zhon a stres sa v deň svadby premení na rozprávku a vy budete cítiť, že to stálo zato. Okrem svadobných šperkov, vyberte si naozaj krásny doplnok, ktorý neodmysliteľne patrí k svadbe - svadobnú kyticu. Zverte svoje predstavy agentúre Al Bella Decor, ktorá vám spraví tú najnežnejšiu a najkrajšiu svadobnú kyticu. Ruže, tulipány či kvety rôznych druhov, je len na vás, ktorú si vyberiete.

V skratke

  • zľava na svadobnú kyticu
  • na výber 3 druhy kytíc
  • minimálny počet kvetov - 15 kusov
  • možný aj osobný odber alebo dovoz
  • nádherné, romantické kytice

 

Informácie

Tovar vám bude automaticky zaslaný do 14 pracovných dní od obdržania kupónu. Nutná objednávka minimálne 5 pracovných dní pred svadbou. Po vykonaní objednávky je potrebné telefonicky dohodnúť celkové farebné prevedenie kytice. Možný aj osobný odber v Spišskej Novej Vsi na Rybničnej ulici 44 alebo po individuálnej dohode so zákazníkom v Poprade a Prešove. V rámci miest Poprad a Prešov, je možný dovoz vo vopred dohodnutom čase na dohodnuté miesto za príplatok 3,50 € (hradí sa na mieste). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Al Bella Decor

Rybničná 44
05331 Novoveská Huta