Terasová ochutnávka prémiových rumov v bare Don Papa - objavte nové a nepoznané chute exotiky výberom 8 prémiových značiek

Ochutnávka 8 druhov exluzívnych svetových rumov + malé pohostenie

Ak ste fanúšikom špičkového alkoholu alebo len radi skúšate nové a nepoznané, vyberte sa na ochutnávku 8 prémiových rumov do baru Don Papa.

Ochutnávka 8 druhov exluzívnych svetových rumov + malé pohostenie

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 29,90 do 35,80

2x kúpené

Výprava za tými nalepšími chuťami a arómami

Množstvo našich zákazníkov už skvelé ochutnávky rumov v Don Papa Bare veľmi dobré pozná. Už ste takto prostredníctvom nášho portálu ochutnali cca 100 druhov exkluzívnych rumov a teraz vám prinášame ponuku na niečo ešte špeciálnejšie. Keďže máme leto, Bottles.sk vám pripravilo ochutnávku, ktorú tentoraz odpália vonku - na príjemnej terase Don Papa Baru a v ponuke bude naozaj výnimočná selekcia rumov. Cena je preto tentoraz o trošku vyššia. Našim zákazníkom sme ju zvýhodnili tak, že pri zakúpení dostanete ku každému kupónu na túto degustáciu kredit vo výške 5 eur. Tento kredit môžete až do konca roka použiť na nákup ďalších vstupeniek na degustácie, resp. na čokoľvek iné z ponuky ZaMenej.sk.

Degustácia je opäť moderovaná odborníkom na rumy, takže sa dozviete zaujímavosti o jednotlivých druhoch, procese zrenia v dubových sudoch, trstine, karameli, kokose, vanilke, korení i čokoláde.

My sme sa takýchto večerov, ktoré organizuje e-shop Bottles.sk zúčastnili už niekoľkokrát. Z každého jedného máme zaujímavé zážitky. Na tých, ktoré si nepamätáme, bola asi zábava najväčšia  :) 

Sme presvedčení, že obľúbený bar Don Papa je tým najlepším sprievodcom po svete exotických rumov. Presvedčte sa o tom aj vy v sobotu 11.08.2017 o 19:30.

"AK SA NAUČÍTE PIŤ RUM SPRÁVNE, TAK ZISTÍTE, ŽE V JEHO VÔNI, ŽE V JEHO CHUTI SA SKRÝVA NESKUTOČNÁ SLOBODA.

PRIVRIETE OČI A NECHÁTE SI OSTRÝM SLNKOM VYHRIEVAŤ TVÁR. ROZPAŽÍTE RUKY A PORIADNE SA NADÝCHNETE SLANÉHO VZDUCHU. PLNÝ ODVAHY A ODHODLANIA PRECÍTITE TEN POCIT, KTORÝ VŠETCI ZÁVIDÍME PIRÁTOM.

A POTOM, POTOM OVLÁDNETE SVET."

Majo Tatko Ševčík

V skratke

  • zľava na degustáciu prémiových rumov v DON PAPA BARE
  • výborná dostupnosť v bratislavskom Ružinove
  • príjemné prostredie a profesionálna obsluha
  • odborný výklad k ochutnávke od znalcov na značkový alkohol
  • tip na zážitkový darček
  • tentokrát premiérovo na vonkajšej terase a s ešte exluzívnejšími rumami

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutná rezervácia vopred na tel. čísle 0903 272 888. Miesta odporúčame rezervovať čo najskôr. Kupóny je nutné priniesť so sebou a musia byt čitateľne vytlačené. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Mamut Pub

Ferienčíkova ul.
811 08 Bratislava
0910 88 66 22
 
Otváracie hodiny:
Pondelok - Štvrtok: 10:00 - 0:00
Piatok 10:00 - 3:00
Sobota: 11:00 - 3:00
Nedeľa: zatvorené