Obraz na plátne s fotografiou podľa vlastného výberu - doplnok, ktorý zaručene nemá nikto iný!

Obraz na plátne z fotografie 50x50 cm

Vylepšite svoj interiér originálnym doplnkom, ktorý nemá nikto iný. Zaveste si na stenu obraz na plátne s fotografiou podľa vášho vlastného výberu. V ponuke rôzne veľkosti.

Obraz na plátne z fotografie 50x50 cm

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 4,90 do 22,50

211x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

0€

(u vás za 10 dní od úhrady)

Dekorácia, ktorá vás vždy dobre naladí!

Nevadí, že nemáte tajomný úsmev ako Mona Lisa, ani zachmúrený výraz ako Van Gogh na svojom autoportréte... Na plátne sa môžete vynímať aj napriek tomu. Nechajte si vyrobiť obraz na plátne s fotografiou podľa vlastného výberu. Môžete si vybrať najkrajšie momentky z vášho mobilu či foťáku alebo nafotiť sériu umeleckých fotografií špeciálne pre túto príležitosť. V ponuke nájdete rôzne veľkosti pre rôzne priestory. S takýmto obrazom budete mať istotu, že nikto iný nemá doma rovnaký kúsok. Dodajte šmrnc svojej spálni či obývačke s obrazmi BiLNET!

V skratke

  • zľava na obraz na plátne s vlastnou fotografiou
  • odborný personál a kvalitné služby
  • kvalitná tlač na plátno aj z fotografií nafotených mobilom
  • na výber viacero rozmerov
  • vhodné do každého interiéru
  • tip na darček

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná dodatočná objednávka - prejdite na stránku www.printcanvas.info/uplatnenie-zlavovych-kuponov, vyberte typ obrazu, vyplňte objednávkový formulár a nahrajte vami vybranú fotografiu. Do kolonky "kupón + heslo" vložíte kód zľavového kupónu a heslo. Tovar sa zasiela na dobierku, cena dobierky je 5 €, platí na neobmedzený počet obrazov a uhrádza sa pri preberaní. Výroba obrazu trvá 10 pracovných dní od zaslania objednávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

*}