Šikovný nástroj na krájanie a servírovanie melónu

Nástroj na krájanie a servírovanie melónu

Už si viac nemusíte lámať hlavu nad tým, ako nakrájať melón. Pomôže vám šikovný krájač a nástroj na servírovanie v jednom. Tohto letného pomocníka musíte mať!

Nástroj na krájanie a servírovanie melónu

Ostatné varianty ponuky

8x kúpené
Nástroj na krájanie a servírovanie melónu 62%

Doručenie - poštovné a balné

Kuriér GLS

2,50€

(u vás za 1 pracovný deň)

Letná porcia osvieženia

Aj na vás je toho niekedy priveľa, že máte hlavu ako melón? Na to recept nepoznáme, ale nad tým ako melón pokrájať si už viac hlavu lámať nemusíte! So šikovným nástrojom na krájanie a servírovanie si s touto obľúbenou bobuľovou zeleninou poradíte hravo ako ozajstný profík. Osvieženie plné vitamínov si tak budete môcť dopriať s ľahkosťou a kedykoľvek. Krájač je vyrobený z nerezovej ocele a je vhodný aj do umývačky riadu. Jednoducho ho zabodnete do rozpoleného melónu a vykrojíte úhľadný plátok červeného osvieženia, ktorý môžete ihneď servírovať. Ohúrte počas párty, pikniku ale aj všedných dní týmto praktickým pomocníkom. :)

V skratke

  • zľava na nástroj na krájanie a servírovanie melónu
  • vyrobený z nerezovej ocele
  • vhodný aj do umývačky riadu
  • pohodlné držanie v rukách
  • krája rovnomerné a úhľadné plátky melónu
  • funguje zároveň ako kliešte - plátky ľahko prenesiete a servírujete
  • rozmery: 21 x 3 cm

 

Informácie

Tovar vám bude zaslaný automaticky do 14 pracovných dní od obdržania kupónu. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2 € sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí max. na 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.najvec.sk

 

telefón:
0905 499 209