Fotokalendár z vlastných fotiek

Nástenný fotokalendár mesačný, formát A3 (12 strán + 1 titulná) - orientácia na výšku

Nástenný kalendár s vlastnými fotografiami vo formáte A4, A3 alebo stolový kalendár. Majte všetky najmilšie tváre na očiach i v roku 2017.

Nástenný fotokalendár mesačný, formát A3 (12 strán + 1 titulná) - orientácia na výšku

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 6 variantov.

cena od 5,95 do 10,90

48x kúpené
Nástenný fotokalendár mesačný, formát A4 (12 strán + 1 titulná) - orientácia na výšku 54%
Nástenný fotokalendár mesačný, formát A4 (12 strán + 1 titulná) - orientácia na šírku 54%
Nástenný fotokalendár mesačný, formát A3 (12 strán + 1 titulná) - orientácia na výšku 44%
Nástenný fotokalendár mesačný, formát A3 (12 strán + 1 titulná) - orientácia na šírku 32%
Stolový kalendár týždenný (52 strán + 1 titulná) 40%
Stolový kalendár dvojtýždenný (26 strán + 1 titulná) 51%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

0€

(u vás do 2 pracovných dní)

Na priebeh roka 2017 dohliadnu vaše obľúbené tváre v kalendári

Keď sa aj vám zdá, že dni bežia ako splašené - máme pre vás malú náplasť ako si rýchly beh času spríjemniť. Nechajte si vyhotoviť kalendár s vlastnou fotografiou, a verte, že každomesačné čakanie na výplatu bude zrazu podstatne príjemnejšie. Povyberajte si vaše obľúbené zábery z letnej dovolenky, rodinnej oslavy, vydarené fotky vašich zvieracích miláčikov alebo konečne vydajte vašu sériu fotografií prírody v papierovej podobe. Na výber máte viaceré formáty nástenných kalendárov, ale aj stolové varianty ideálne na plánovanie. Aký bude rok 2017 síce nevieme, ale vieme, že s kalendárom s vlastnými snímkami bude minimálne o niečo zábavnejší.

V skratke

  • zľava na kalendáre s vlastnými fotografiami
  • na výber viacero formátov
  • k dispozícii množstvo zaujímavých grafických šablón
  • jednoduchá editácia cez program Albumo
  • do kalendára si môžete už pri výrobe poznačiť dôležité dátumy
  • tip na darček

Informácie

Po zakúpení kupónov je potrebné urobiť dodatočnú objednávku na stránke www.albumo.sk. Pre vytvorenie fotokalendára je potrebné si stiahnuť aktuálnu verziu programu  z www.albumo.sk. Kód kupónu vložíte v 2. kroku objednávania do poľa pre zľavové kupóny, cena bude manuálne upravená pri spracovaní objednávky, v prípade, ak nebude kód kupónu zadaný v príslušnom poli, bude produkt účtovaný v štandardnej cene. Pre vytvorenie kalendára zvoľte príslušné číslo produktu podľa typu zakúpeného voucheru :  nástenný fotokalendár formát A4, mesačný na výšku  – produkt č. B52; nástenný fotokalendár formát A4, mesačný na šírku – produkt č. B53; nástenný fotokalendár formát A3, mesačný na výšku – produkt č. B50; nástenný fotokalendár formát A3, mesačný na šírku – produkt č. B51; stolový fotokalendár – týždenný – produkt č. B64; stolový fotokalendár – dvojtýždenný – produkt č. B65. Tovar vám bude doručený do 5 - 10 pracovných dní, v závislosti od počtu objednávok. Tovar je štandardne doručovaný kuriérom UPS priamo do rúk na uvedené adresu - cena 4,50 € .Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Albumo

Štefánikova tr. 79
Nitra
 
Telefón:
037 2028953