Vkusné náhrdelníky pre každú dámu s príveskom v tvare slzy alebo kocky s krištálikom

Náhrdelník strieborná kocka za 4,20 € vrátane poštovného a balného

Elegantné šperky vhodné na spoločenské udalosti i bežné nosenie len za 4,20 € vrátane poštovného. Doplňte svoj letný outfit náhrdelníkom s príveskom v tvare slzy alebo kocky s krištálikom!

Náhrdelník strieborná kocka za 4,20 € vrátane poštovného a balného

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

6x kúpené

Zvýraznite svoj pôvab

Nechajte vyniknúť svojej ženskosti s vkusnými a elegantnými šperkami, ktoré doplnia vašu jemnú krásu. Krásne náhrdelníky s príveskom v tvare slzy alebo kocky zdobené krištálikom v štýle Swarovski Elements z vás urobia pravú dámu, kamkoľvek sa vyberiete.

 

V skratke

  • zľava na elegantné náhrdelníky
  • na výber náhrdelník s príveskom v tvare slzy alebo kocky
  • kocka na výber v striebornom alebo zlatom prevedení
  • doplnené o krištálik v štýle Swarovski Elements
  • vhodné na spoločenské príležitosti i bežné nosenie

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka cez eshop: pre náhrdelník zlatá slza na: www.sperky4u.sk/nahrdelnik-zlata-slza-nah0020 , pre náhrdelník zlatá kocka na: www.sperky4u.sk/nahrdelnik/nahrdelnik-kocka-zlata-nah002 a pre náhrdelník strieborná kocka na: http://www.sperky4u.sk/nahrdelnik/nahrdelnik-kocka-strieborna-nah001 . Postup: zadajte množstvo, prejdite do pokladne, vyplňte vaše osobné údaje a do poznámky vložte číslo vášho kupónu. Tovar bude doručený do 10 pracovných dní od vytvorenia objednávky cez e-shop. Poštovné a balné v rámci SR je zahrnuté v cene kupónu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

www.sperky4u.sk

 

Telefón:
0915 240 600