Akvárium My Fun Fish so samočistiacou funkciou pre deti

My Fun Fish - samočistiace akvárium

Čistenie akvária už nebude nikdy pre vás starosť. Samočistiace akvárium My Fun Fish len za 8,50 € sa čistí rýchlo a takmer bez námahy. Urobte radosť ako svojim deťom, tak aj rybičkám!

My Fun Fish - samočistiace akvárium

Ostatné varianty ponuky

32x kúpené
My Fun Fish - samočistiace akvárium 56%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,80€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Prvý krôčik k zodpovednosti

Žiadne chlpy na sedačke, žiadne alergie a netreba ich každý deň venčiť. Rybka môže byť prvým krokom k zodpovednosti vašich detí, ktoré neprestajne túžia po zvieratku. Aby však čistenie neskončilo na vás, máme tip na špeciálne akvárium! Nie je ani veľké, ani malé, ale skladať ho je zábava a čistiť ho nie je žiadna starosť! Akvárium My Fun Fish zvládnu čistiť vaše deti ľavou zadnou! Jediné čo stačí je doňho prilievať čistú vodu a tá špinavá sa automaticky vyplaví von. A akvárium ostane stále čisté! Splňte sen vašim drobcom a potešte ich zaujímavým darčekom.

V skratke

  • zľava na samočistiace akvárium My Fun Fish
  • ľahké čistenie
  • vhodné pre deti
  • zdravý a vždy čistý domov pre vaše rybičky
  • skvelý tip na vianočný darček

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR 2,80 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

e-Word s.r.o.

 

1. mája 166/5
Trenčín 911 01
 
Telefón:
0911 199 288