3 alebo 4 dielny set nádherných šperkov so Swarovski krištáľmi a zaujímavým dizajnom.

Modrý 4 dielny set šperkov vlna: náhrdelník, náušnice, náramok a prsteň len za 10,90€

Ligotavé potešenie pre dámy - set krásnych šperkov so Swarovski krištáľmi už od 8,90€. Ružový 3 dielny set motýľ alebo elegantný 4 dielny set vlna vo farbe bielej alebo modrej! Zľava až 53%.

Modrý 4 dielny set šperkov vlna: náhrdelník, náušnice, náramok a prsteň len za 10,90€

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 8,90 do 10,90

69x kúpené

Vyberte si set šperkov podľa toho, koho chcete obdarovať! Svieža elegancia či hravosť?

Tak ako motýľ symbolizuje či už premenu, slobodu, voľnosť, šťastie i radosť zároveň, tak i set šperkov motýľ pozdvihne čaro mladej slečny a nechá jej krásu vyniknúť všade tam, kde sa ocitne. Ak máte vo svojom okolí mladú slečnu, ktorá miluje ligotavé potešenie s duchom hravosti, potom set motýľ za 8,90€ je pre ňu správnou voľbou. 
Sada swarovski
Pre slečny či dámy, ktoré uprednostňujú jemné ale zároveň nápadité šperky, ktoré dodávajú osobitý štýl, máme pripravený set šperkov vlna vo farbe azúrovo modrej alebo bielej len za 10,90€. 
 
Doprajte sebe či blízkej osobe zaujímavý doplnok s krištálikmi Swarovski.

V skratke

  • zľava platí na set šperkov už od 8,90€
  • na výber 3 dielny set motýľ ružový alebo 4 dielny set vlna v bielom alebo modrom prevedení
  • set obsahuje: náhrdelník, náramok, náušnice, pri 4 dielnom sete aj prsteň
  • set potiahnutý bielym zlatom
  • poštovné 1,90€ bude automaticky pripočítané k cene a platí na neobmedzené množstvo kupónov (setov)

Informácie

Kupón platí na 3 alebo 4 dielny set šperkov (podľa typu kupónu). Po zakúpení kupónu potrebná objednávka na www.evelyns.skvyberte produkt set šperkov motýľset šperkov vlna (potrebné vybrať farbu), kliknite na "Kúpiť",  do kolónky "Pripojiť poznámku:" vpíšte číslo a heslo kupónu, zakliknite spôsob platby. "Zľavový kupón" a kliknite na "Objednať". V nasledujúcom kroku vypíšte údaje pre zaslanie tovaru, súhlas s obch. podmienkami a kliknite na "Odoslať objednávku". Cena objednávky bude v plnej výške a bude opravená až pri fakturácii. Vy už nič neplatíte, len čakáte na zasielku. Tovar je zasielaný doporučenou zásielkou Slovenskou poštou priebežne podľa objednávok, maximálne však do 14 dní od obdržania objednávky. V prípade požiadavky o dodanie tovaru do Vianoc je potrebné vykonať objednávku tovaru na www.evelyns.sk najneskôr do 17.12.2013. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Evelyns, s.r.o.

Smreková 1
010 07 Žilina
 
telefón:
0948 545 535