Opierka pre správne sedenie

Masážna opierka chrbta v čiernej farbe

Príjemná masážna opierka chrbta vám prinavráti zdravý chrbát. Na každú stoličku, do každého auta - doprajte si komfortné sedenie! Pohodlná pomôcka pre zdravie vašej chrbtice.

Masážna opierka chrbta v čiernej farbe

Ostatné varianty ponuky

60x kúpené
Masážna opierka chrbta v čiernej farbe 75%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,50€ za každé 3 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Generácia usedených

Ak ste priemerný človek, v tom prípade ročne presedíte približne 3000 hodín. Preto by ste si mali dať záležať na tom, ako sedíte. Vyskúšajte pohodlnú masážnu opierku a doprajte svojej chrbtici úľavu a anatomicky správne sedenie. Pri dlhodobom sedení sa chrbtica dostáva do neprirodzenej polohy a krátke svalstvo, ako aj stavce a platničky medzi stavcami, sú enormne namáhané. To vedie k nepríjemným bolestiam, či dokonca závažnejším stavom. Neváhajte, skvelá masážna opierka vám uľahčí život a pomôže predchádzať problémom.

V skratke

  • zľava na masážnu opierku chrbta
  • pohodlná pomôcka vhodná do každej kancelárie, auta či k práci s počítačom
  • kopíruje tvar chrbta
  • umožňuje vetranie miesta dotyku s chrbtom
  • poskytuje komfort a podporu vašej chrbtici
  • dá sa použiť na takmer akejkoľvek opierke kresla, stoličky, sedadla, ...

 

Opierka

Informácie

Je potrebné vytvoriť dodatočnú objednávku na adrese: www.webareal.sk/domacepotreby/eshop/0/3/5/660-Masazna-opierka-chrbta (zadajte počet kusov, kliknite na „Kúpiť“, vyplňte údaje pre doručenie, do poznámky napíšte číslo kupónu a heslo a dokončite objednávku). Pri zakúpení viacerých kusov je tak možné urobiť v jednej objednávke použitím viacerých kupónov (do poznámky je potrebné vpísať všetky čísla a heslá kupónov). Poštovné a balné v rámci SR vo výške 2,50€ sa vám pripočítalo k cene pri kupovaní kupónu a platí na max. 3 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Ing. Ján Burdiliak - OBIMEX

 

Hronská 30
821 07 Bratislava
 
telefón:
0908 051 363