Masáž v Relax Studiu Danillo - 30 minút parádneho oddychu v bratislavskej Petržalke

Masáž s prvkami športovej, klasickej, relaxačnej alebo ajurvédskej masáže pre 1 osobu (cca 30 min.)

Niet nad kvalitnú masáž. Tá v Relax Studiu Danillo má prvky športovej, klasickej, relaxačnej alebo ajurvédskej - môžete si vybrať tú svoju! Poďte si oddýchnuť na skvelú polhodinku do Petržalky.

Masáž s prvkami športovej, klasickej, relaxačnej alebo ajurvédskej masáže pre 1 osobu (cca 30 min.)

Ostatné varianty ponuky

1x kúpené

Masážny zážitok pre náročných

Len si predstavte všetok ten stres, zhon, hektiku, ktorú každodenne zažívate v práci či doma. A teraz si predstavte, že ich všetky zabalíte niekam do vreca a zahodíte kilometre ďaleko. Podobný efekt môže mať napríklad aj masáž. Nechajte sa rozmaznať liečivými dotykmi, ktoré vám navrátia pokoj a harmóniu. A okrem toho vás omladia, zbavia bolesti a prekrvia celé telo. Pri 30-minútovej masáži si môžete vybrať minimálne dve partie, ktoré Vám masér vymasíruje a na výber máte športovú, ajurvédsku, relaxačnú alebo klasickú techniku. Doprajte si pol hodinku relaxu v salóne Danillo v Bratislave.

V skratke

  • zľava na masáž trvaní v 30 minút podľa vlastného výberu
  • pod vedením profesionálneho maséra
  • na uvoľnenie stresu a napätia
  • vybrať si môžete športovú, ajurvédsku, relaxačnú alebo klasickú techniku a masáž minimálne dvoch partií vášho tela podľa vášho výberu
  • masér používa 100 % prírodné a esenciálne oleje
  • Relax Studio Danillo v Petržalke

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia na telefónnom čísle +421 919 074 858 alebo e-mailom na masaze.danillo@gmail.com. Termín je nutné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Relax Studio Danillo

Hrobákova 1
851 02 Bratislava
 
+421 919 074 858