Malý domáci pivovar BASIC - super tip na darček pre správneho chlapa

Malý domáci pivovar Basic

Jedinečný darček pre každého milovníka pív v podobe domáceho mikropivovaru. Potešte kamarátov na grilovačke domácim pivom rôznych stupňov, chutí a štýlov!

Malý domáci pivovar Basic

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

od 5€ za každý 1 kupón

(u vás do 2 pracovných dní)

Domáce pivko chutí najlepšie!

Pivo z obchodu vie zaobstarať na domácu párty každý! Ale aká to bude "frajerina", keď hosťom načapujete svoje podomácky vyrobené pivo z vlastného mikropivovaru! Objavte kombinácie ingrediencií a vymýšľajte stále nové chute. Celý postup výroby piva z koncentrátov je naozaj veľmi jednoduchý. Stačí vám kvalitná voda, ktorá je základ každého kvalitného piva a niektoré z ponúkaných polotovarových ingrediencií.

 

V skratke

  • zľava na malý domáci pivovar BASIC
  • jednoduchý postup výroby vlastného piva
  • môžete si uvariť pivo typu ležiak, plzeňské, pšeničné, stout, bitter, draught, IPA alebo ALE
  • k mladinovému koncentrátu stačí pridať vodu, kvasnice a kvasný cukor
  • možnosť osobného odberu v Bratislave
  • možnosť nákupu surovín na výrobu piva cez e-shop a zaslanie kuriérom spolu s pivovarom v rámci jedného poštovného za 5€
  • skvelý tip na letné posedenia s kamarátmi pri pive

 

domace pivo

Informácie

Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať, tovar vám bude zaslaný automaticky kuriérom alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne. Možnosť osobného odberu na Nejedlého 67, 841 02, Bratislava (je potrebné si pred vyzdvihnutím tovaru overiť, kedy bude k dispozícii na tel. č. 0902 264 154). Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 5€ vám bude automaticky pripočítané k cene kupónu a platí na max. 1 kupón. V prípade záujmu doručenia tovaru na inú adresu (ako darček), kontaktujte poskytovateľa (s nahlásením čísla kupónu) a dohodnite sa s ním. Možnosť nákupu surovín na výrobu piva cez: http://www.svojepivo.sk/Suroviny-na-vyrobu-piva-c2_0_1.htm a zaslanie kuriérom spolu s pivovarom v rámci jedného poštovného za 5€. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

REALITNÁ  KANCELÁRIA  ROMANTICKÉ  CHALUPY

 
Nejedlého 67
841 02, Bratislava
 
Telefón:
0902 264 154
 
 
Otváracie hodiny pre osobný odber:
PO - ŠT:  9.00 - 15.30
PI:  9.00 - 15.00