Magnetický náramok pre aktívnych športovcov

Magnetický náramok za 2,90 €

Obľúbený magnetický náramok len za 2,90€ pre aktívne žijúcich ľudí. Dosiahnite vrchol športovej kariéry ako poprední svetoví športovci! Na výber z rôznych farieb.

Magnetický náramok za 2,90 €

Ostatné varianty ponuky

4x kúpené

ZIepšite si zdravie

Pri nosení tohto náramku spozorujete množstvo pozitívnych výsledkov. V prvom rade sa jedná o zlepšenie telesnej výkonnosti, vytrvalosti, sily a pružnosti tela. Viditeľne sa tiež odbúra únava z bežných denných činností. Náramok dokonca zlepšuje imunitu organizmu a odbúrava stres. Prekročte hranice svojho JA, zbavte sa všetkých obmedzení a vykročte na cestu za úspechom!

 

V skratke

  • zľava na magnetický náramok
  • obľúbený medzi celebritami aj poprednými športovcami
  • môžete sa s ním pokojne sprchovať
  • je vyrobený zo zdravotne nezávadného silikónu
  • na výber v siedmich farbách

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné vyplniť objednávkový formulár na: http://objednavka.info/ (vyplňte všetky potrebné údaje, vyberte zľavový portál ZaMenej.sk, vyberte tovar "Náramok Power Balance", vyberte si variant a do poznámky uveďte kompletné číslo kupónu). Pri objednávke magnetického nármaku je potrebné vybrať konkrétnu farbu: zelená, ružová, červená, modrá, čierna, biela, transparentná. Poštovné a balné vrámci SR 1,30 € sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí na max. 5 kupónov. Doručenie je kuriérom. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Jesenis s.r.o.


telefón:
055 202 89 41
(v čase 10:00 - 14:00 hod.)