Luxusná dámska sexi košieľka s tango nohavičkami

Luxusná košieľka s tango nohavičkami za 9,99€

Dámska sexi košieľka s tango nohavičkami z luxusného a príjemného materiálu len za 9,99€! Zmeňte sa na čarovnú zvodkyňu a potešte oko svojej mužskej polovičky!

Luxusná košieľka s tango nohavičkami za 9,99€

Ostatné varianty ponuky

66x kúpené

Elegantná a sexi pre svoju mužnú polovičku!

Toto krásne, luxusné a na dotyk veľmi príjemné nočné sexi prádlo v sebe skrýva tajomnosť, eleganciu a vyzývavosť zároveň. Elegantná sexi košieľka s tango nohavičkami je nevšedný kúsok lákavého oblečenia, ktorý však získa ten pravý šmrnc zvodkyne až vtedy, keď bude súčasťou ženy.

Milé dámy, doprajte si atraktívnu sexi košieľku. Jej vzhľad v kombinácii s vašim pôvabom položí vašu mužskú polovičku  len ťažko vám odolá!

V skratke

  • zľava na dámsku luxusnú košieľku s tango nohavičkami len za 9,99€
  • kvalitný elastický materiál v kombinácii s čipkou
  • elegancia a vyzývavosť pre každú zvodkyňu
  • veľmi príjemná na dotyk aj na nosenie
  • univerzálna veľkosť pre veľkosti S,M,L

 

sexi satky

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na http://www.evelyns.sk/moda-a-doplnky/spodne-pradlo-a-nocne-kosielky/Luxusna-sexi-kosielkakliknite na "kúpiť", zvoľte "zľavový kupón" a kliknite na "objednať". V nasledujúcom kroku vyplňte objednávku, do poznámky vpíšte číslo a heslo kupónu, zakliknite súhlas s obchodnými podmienkami a kliknite na "Odoslať objednávku". Cena objednávky bude uvedená v plnej výške a bude opravená až pri fakturácii. Vy už nič neplatíte, len čakáte na zásielku. Poštovné a balné v rámci SR vo výške 1,90€ bolo automaticky započítané k cene pri objednávaní kupónu a platí na neobmedzený počet kupónov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Evelyns, s.r.o.

Smreková 1
010 07 Žilina
 
telefón:
0948 545 535