Omladzujúce procedúry, ktoré skrášlia vašu pleť

Liftingové ošetrenie dekoltu za 9,90 € - v cene je zahrnuté: vyčistenie, ultrazvukový lifting dekoltu, ručné zapracovanie kyseliny hyaluronovej, krém

Omladnite pri liftingových masážach tváre či dekoltu a nechajte vašu pleť rozkvitnúť po ošetrení ultrazvukom. Kvalitná masáž neprospieva len vášmu svalstvu alebo chrbtice.

Liftingové ošetrenie dekoltu za 9,90 € - v cene je zahrnuté: vyčistenie, ultrazvukový lifting dekoltu, ručné zapracovanie kyseliny hyaluronovej, krém

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 6,99 do 11,90

2x kúpené

Navráťte si krásu a mladosť

V salóne krásy Infinite Beauty v Bratislave vedia robiť malé zázraky aj bez cestovania v čase. Jedine tak sa dá nazvať kompletné omladenie vašej pleti, z ktorého sa môžete tešiť aj nekonečne dlho, ak viete ten správny recept. Vykročte do sveta s vyhladenou, žiarivou pleťou a nájdite v pohľade do zrkadla svoje niekdajšie ja. Liftingové procedúry odďaľujú tvorbu vrások a priaznivo ovplyvňujú prekrvenie pokožky. Odskočiť si na kozmetiku vás teraz nemusí stáť celý majetok - dajte šancu vede a presvedčte sa, že mladosť sa dá prinavrátiť.

V skratke

  • zľava na liftingovú masáž tváre, liftingové ošetrenie dekoltu a vypnutie pleti ultrazvukom
  • masáž urýchľuje metabolizmus a tým sa znižuje vrstva podkožného tuku
  • odďaľuje tvorbu vrások a jaziev
  • relaxačný účinok
  • procedúry pomáhajú obnovovať a regenerovať pokožku
  • koža nadobúda mladší vzhľad

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná objednávka s dohodnutím termínu a nahlásením čísla kupónu na tel.č.: 0910 912 889. V prípade, že kozmetička nedvíha telefón, práve robí procedúru a zavolá vám naspäť. Pri prevádzke je možnosť bezplatného parkovania z bočnej ulice (Belehradská).  Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu alebo zrušenie termínu je potrebné oznámiť min. 24 hod. vopred, inak stráca kupón svoju platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Infinite Beauty

Šancová 102
811 04 Bratislava
 
telefón:
0910 912 889

Otváracie hodiny:
po – pia: 8:00 - 20:00
so: 8:00 - 12:00