Levanduľová masáž nôh, chrbta a ramien spolu s peelingom a zábalom chrbta pre dámy

Levanduľová masáž nôh, chrbta, šije a ramien s peelingom a zábalom chrbta v trvaní 60 minút pre 1 osobu

Levanduľová masáž nôh, chrbta a ramien spolu s peelingom a zábalom chrbta pre dámy! Nájdite stratenú rovnováhu a príďte si vychutnať blahodárne účinky voňavej masáže.

Levanduľová masáž nôh, chrbta, šije a ramien s peelingom a zábalom chrbta v trvaní 60 minút pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

23x kúpené

Zbavte sa stresu a napätia!

Nohy sú síce najďalej od hlavy, to ale neznamená, že by ste im nemali venovať rovnakú pozornosť akú venujete napríklad tvári. Práve naopak, celý deň vás nosia a zaslúžia si, aby ste sa o ne raz za čas postarali. Vyskúšajte to napríklad na levanduľovej masáži nôh, chrbta a ramien v Relaxačnom salóne v Bratislave. Vychutnajte si dokonalé uvoľnenie a prekrásnu levanduľovú vôňu, ktorá vás upokojí a prinavráti harmóniu do vašej duše. Súčasťou balíčka je aj levanduľový peeling chrbta a nôh, či relaxačný zábal chrbta. Zažite malé Provensálsko uprostred hlavného mesta!

V skratke

  • zľava na levanduľovú masáž nôh, chrbta a ramien
  • použitie 100% levanduľového éterického oleja a ďalších prípravkov z levandule
  • omladzujúce účinky
  • levanduľový zábal chrbta a peeling
  • masérka s niekoľkoročnou praxou
  • v salóne je zaručené súkromie
  • skvelá poloha salónu v centre Bratislavy
  • dostupnosť električkových spojení: 2,3,4,5,7,8,9
  • tip na darček

Informácie

Potrebná rezervácia termínu e-mailom na relaxacny.salon@gmail.com alebo na andrea.veghova@centrum.sk. Pri rezervácii termínu je potrebné uviesť číslo kupónu. Masáž je určená výlučne pre ženy. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Parkovanie v Hoteli Saffron - po prinesení kartičky každá klientka dostáva 50% zľavu na parkovanie v hoteli. Masáž tváre sa neodporúča pri ekzémoch, zápaloch kože, lupienke a srdcovej vade. Tieto masáže nie sú vhodné pre tehotné ženy, ženy s vysokým tlakom, pri menzese, infekčných chorobách a podobne. Zrušenie, resp. zmenu termínu je nutné oznámiť min. 24 hodín vopred, inak kupón stráca svoju hodnotu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

V cene kupónu je zahrnuté:

masáž nôh, chrbta, šije a ramien
levanduľový olej
levanduľový peeling chrbta
levanduľový zábal chrbta
 
Pri tejto procedúre každá dáma počas levanduľoveho zábalu na chrbte, dostane bonus peeling na nohy ktorý sa pomocou jemných krúživých pohybov vstrebe do uvoľňujúceho systému a dopraje blahodarný účinok pre telo a dušu. 
 

Poskytovateľ

Relaxačný salón

Kutuzovova 17 (3. poschodie, číslo dverí 310)
Bratislava - Nové Mesto
relaxacny.salon@gmail.com
facebook
Otváracie hodiny:
PO :12:00 - 17:00
UT : 12:00 - 17:00
ST : 12:00 - 17:00
ŠT : ZATVORENÉ
PI : 12:00 - 17:00
SO - NE: ZATVORENÉ