8 dní v Turecku v hoteli Sultan of Side***** s ALL INCLUSIVE

Letecký zájazd do Turecka na 8 dní (7 nocí) pre 1 dospelú osobu za 619 €

Horúce leto v Turecku! 8-dňový letecký zájazd do hotela Sultan of Side***** len za 619 € vrátane ALL INCLUSIVE. Relaxovať môžete v saune a v tureckých kúpeľoch.

Letecký zájazd do Turecka na 8 dní (7 nocí) pre 1 dospelú osobu za 619 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 290 do 619

2x kúpené

Slnečná rodinná dovolenka

Túžite po sladkom nič nerobení? Máme pre vás miesto, kde si spolu s vašou rodinkou dosýtosti oddýchnete. Prežite krásnych 8 dní v hotelovom komplexe Sultan of Side*****, ktorý sa nachádza v krásnej záhrade. Čakajú vás príjemné chvíle pri mori s prekrásnou piesočnatou plážou. Osviežiť sa môžete aj vo vonkajších bazénoch so 4 toboganmi. Detičky sa môžu vyblázniť v detskom bazéne alebo na detskom ihrisku. Jednoducho slnko, more a oddych!

V skratke

  • zľava na 8-dňový letecký zájazd pre 1 osobu do hotela Sultan of Side***** v Turecku
  • stravovanie formou ALL INCLUSIVE
  • blízko širokej piesočnatej pláže
  • voľné využívanie sauny a tureckých kúpeľov
  • transfery, batožina a sprievodca v cene
  • termíny v hlavnej letnej sezóne

Informácie

Kupón zahŕňa: služby All Inclusive, voľné využívanie sauny a tureckých kúpeľov), charterový let z Bratislavy do Antalye a späť, 20 kg odbavená batožina a do 5 kg príručná batožina, transfer z letiska do hotela a späť, animačné programy, športové aktivity (ako fitness, aerobic, vodná gymnastika, minifutba, boccia, plážový volejbal, detský klub...), služby kvalifikovaného slovenského, príp. českého delegáta, poistenie CK proti insolventnosti. Po obdržaní kupónu je potrebné nahlásiť sa ihneď v CK, max. do 14 dní pred odletom a rezervovať si zájazd na 0948 107 696 alebo mailom na ck@eko-travel.skTermín odporúčame rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu. Cena nezahŕňa: letiskové a palivové poplatky: 139 €/osoba. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

EKO-TRAVEL, s.r.o.

 

Závodská cesta 2945/38
010 01 Žilina
 
telefón:
0948 107 696