Bezbolestné a trvalé odstránenie chĺpkov - SHR epilácia v salóne Royal Esthetic

Laserová epilácia vybranej časti tela

K životu bez chĺpkov vedie zvyčajne bolestná cesta. V salóne Royal Esthetic to však vedia aj inak! S revolučnou SHR epiláciou odstránia vaše neželané ochlpenie za pár minút a bez bolesti!

Laserová epilácia vybranej časti tela

Laserová epilácia vybranej časti tela 25

Cena: 2,30 €

Revolúcia, pred ktorou sa trasie každý chlp!

Neželané chĺpky, to nie je žiadna novinka. Ale ako na ne idú v salóne Royal Esthetic, to už je iná reč! SHR laserová technológia je revolučný spôsob, ktorý účinne odstraňuje tmavé i svetlé chĺpky. Najlepšie je, že výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení! Doprajte si epiláciu, po ktorej zostane vaša pokožka hladká ako hodváb na dlhé týždne!

V skratke

  • zľava na epiláciu SHR
  • bezbolestné, trvalé a rýchle odstránenie chĺpkov
  • vhodná na ošetrenie každej časti tela
  • viditeľné výsledky už po prvom ošetrení
  • ešte rýchlejšia a účinnejšia epilácia ako tradičné IPL
  • účinné odstránenie aj svetlých chĺpkov

Informácie

Kupón platí na trvalú epiláciu laserovou metódou SHR pre 1 osobu podľa rozpisu z detailov ponuky. Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na tel.č.: 0948 211 111 alebo na e-mail: info@royalestetic.sk (kupóny je možné využiť aj po uplynutí doby platnosti, a to v závislosti od potrebného časového odstupu medzi jednotlivými ošetreniami. Potrebné dohodnúť sa, na využití kupónov po ich platnosti, s poskytovateľom zľavy). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Royal esthetic s.r.o.

Račianska 77
831 02 Bratislava
 
0948 211 111
 
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 9:00 - 20:00 hod.