Bezbolestné a trvalé odstránenie chĺpkov - SHR epilácia v salóne Royal Esthetic

Laserová epilácia vybranej časti tela

K životu bez chĺpkov vedie zvyčajne bolestná cesta. V salóne Royal Esthetic to však vedia aj inak! S revolučnou SHR epiláciou odstránia vaše neželané ochlpenie za pár minút a bez bolesti!

Laserová epilácia vybranej časti tela

Laserová epilácia vybranej časti tela 25

Revolúcia, pred ktorou sa trasie každý chlp!

Neželané chĺpky, to nie je žiadna novinka. Ale ako na ne idú v salóne Royal Esthetic, to už je iná reč! SHR laserová technológia je revolučný spôsob, ktorý účinne odstraňuje tmavé i svetlé chĺpky. Najlepšie je, že výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení! Doprajte si epiláciu, po ktorej zostane vaša pokožka hladká ako hodváb na dlhé týždne!

V skratke

  • zľava na epiláciu SHR
  • bezbolestné, trvalé a rýchle odstránenie chĺpkov
  • vhodná na ošetrenie každej časti tela
  • viditeľné výsledky už po prvom ošetrení
  • ešte rýchlejšia a účinnejšia epilácia ako tradičné IPL
  • účinné odstránenie aj svetlých chĺpkov

Informácie

Kupón platí na trvalú epiláciu laserovou metódou SHR pre 1 osobu podľa rozpisu z detailov ponuky. Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na tel.č.: 0948 211 111 alebo na e-mail: info@royalestetic.sk (kupóny je možné využiť aj po uplynutí doby platnosti, a to v závislosti od potrebného časového odstupu medzi jednotlivými ošetreniami. Potrebné dohodnúť sa, na využití kupónov po ich platnosti, s poskytovateľom zľavy). Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Royal esthetic s.r.o.

Račianska 77
831 02 Bratislava
 
0948 211 111
 
Otváracie hodiny:
Po - Pia: 9:00 - 20:00 hod.