Osobitý darček - box plný kvetov!

Kvetinový box - veľkosť M

Potešte seba či svojich najmilších osobitým a moderným darčekom. Kvetinový box rozžiari každú tvár a vydrží krásny dlhšie než klasická kytica.

Kvetinový box - veľkosť M

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 13,99 do 25,99

3x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

od 3,90€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Nežná krása ukrytá v darčekovej krabičke

Hovorí sa, že ženu ani kvetinou neudrieš. To isté platí aj o kvetinovom boxe - každá žena sa poteší z nádherne farebných a voňavých kvietkov v elegantnej dekoratívnej krabičke. Oproti klasickej kytici vydržia dlhšie čerstvé a z ich krásy sa tak budete môcť tešiť viac dní. Príležitosť, kedy sa hodí malá kvetová pozornosť sa nájde vždy. Zadovážte si preto umelecké dielo, ktoré poteší zrak a zahreje pri srdci.

V skratke

  • zľava na kvetinový box
  • na výber 3 veľkosti
  • skvelý darček, ktorý poteší každého
  • moderný a vkusný spôsob obdarovania
  • originálna kartička s venovaním
  • možný aj osobný odber alebo dovoz

 

Informácie

Nutná objednávka minimálne 3 pracovné dni pred želaným termínom dodania. Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na 0949 222 552 alebo emailom albelladecor@gmail.com, prosím uveďte číslo a heslo kupónu. Možný osobný odber v Spišskej Novej Vsi na Rybničnej ulici 44. V prípade voľby dodanie kuriérom sa poštovné a balné v hodnote 3,90 € automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. kupóny. Z prepravných dôvodov kvetinový box nie je možné doručiť v pondelok. Dodanie kuriérom platí v rámci celej SR. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Al Bella Decor

Rybničná 44
05331 Novoveská Huta