Nádherný kvetinový box

Kvetinový box - veľkosť L

Kytica kvetov je stará známa klasika, no kvetinový box vydrží krásny oveľa dlhšie. Potešte seba či svojich najdrahších týmto moderným a osobitým darčekom.

Kvetinový box - veľkosť L

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 13,99 do 25,99

5x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Osobný odber

Položky v zozname zobrazené ako skladom s počtom kusov dostupné hneď

Slovenská pošta

od 3,90€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Romanticky nežné

Na pekný kvietok, kdejaká včela letí... Obdarujte preto vašu polovičku moderným spôsobom - kvetinovým boxom. Každá žena sa poteší z nádherne farebných a voňavých kvetov. Tieto sú navyše zabalené v dekoratívnej krabičke. Oproti klasickej kytici však majú ešte jednu výhodu - vydržia dlhšie čerstvé. Príležitosť na obdarovanie kvetmi sa nájde vždy, neváhajte a nechajte si vyrobiť umelecké dielo, ktoré vyžehlí aj ten najväčší problém a zahreje pri srdci.

V skratke

  • zľava na kvetinový box
  • na výber 3 veľkosti
  • skvelý darček, ktorý poteší každého
  • moderný a vkusný spôsob obdarovania
  • originálna kartička s venovaním
  • možný aj osobný odber alebo dovoz

 

Informácie

Nutná objednávka minimálne 3 pracovné dni pred želaným termínom dodania. Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka na 0949 222 552 alebo emailom albelladecor@gmail.com, prosím uveďte číslo a heslo kupónu. Možný osobný odber v Spišskej Novej Vsi na Rybničnej ulici 44. V prípade voľby dodanie kuriérom sa poštovné a balné v hodnote 3,90 € automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Dodanie kuriérom platí v rámci celej SR. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Al Bella Decor

Rybničná 44
05331 Novoveská Huta