Kurz základov skalolezectva v bratislavskej Štokeravskej vápenke a v Malých Karpatoch

Kurz skalolezectva pre 1 osobu

Liezť sa dá začať takmer v každom veku. Kurz základov skalolezectva v bratislavskej Štokeravskej vápenke a v Malých Karpatoch len za 14,90 € vám dá dobrý základ. Doprava, výstroj i inštruktor v cene!

Kurz skalolezectva pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

4x kúpené

Chcem začať liezť!

Spoznajte svet v novom rozmere! Či ste malý, chudý alebo ťažší, môžete liezť! Neviete, ako na to? Nevadí, naučíte sa ju lezením s ostatnými a za pomoci skúsených inštruktorov z Adren Clubu. V cene kurzu základov skalolezectva máte zahrnutú i dopravu na miesto a potrebnú výstroj. Vychutnajte si príjemnú zmenu po sedavej práci či škole - tou najkrajšou činnosťou, kde vám bude dokonalou odmenou nádherný výhľad na Malé Karpaty!

V skratke

  • zľava na kurz skalolezectva a lezenie v bratislavskej Štokeravskej vápenke a v Malých Karpatoch
  • rôzne termíny
  • v cene nevyhnutná výstroj
  • 1 inštruktor len na 3 absolventov kurzu
  • nádherné výhľady
  • oddych a odreagovanie sa na čerstvom vzduchu v prírode

 

Informácie

Je potrebná rezervácia na tel. č.: 0911 56 00 22, 02/65 41 10 52 alebo e-mailom na: adrentour@adrentour.sk. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, v prípade neskorej rezervácie negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Odporúčame rezerváciu vykonať do 48 hodín od zakúpenia kupónu. Odchod cca o 16:30 z mostu Lafranconi, príchod cca 20:30 na Lafranconi. Rady a upozornenia: nezabudnite si so sebou zobrať platný doklad totožnosti, je potrebné počítať s každým počasím a tomu prispôsobiť výstroj, nezabudnite na prípadné vreckové, je vhodné zabezpečiť sa stravou z domova. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Adren Club

 

Nábrežie arm. gen. L. Svobodu 36
831 02 Bratislava
 
Telefón:
0911 56 00 22
02 65 41 10 52