Kurzy líčenia alebo slávnostné líčenie s kvalitnou kozmetikou

Kurz líčenia v trvaní 1,5 hodiny pre 1 osobu

Naučte sa, ako vyzerať skvelo vďaka pár šikovným ťahom líčidiel. Urobte si dámsku jazdu a absolvujte kurz líčenia alebo slávnostné líčenie v Bratislave.

Kurz líčenia v trvaní 1,5 hodiny pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 7,90 do 12

10x kúpené

Kurz, ktorý sa dámam určite oplatí!

Naučte sa využiť silu mejkapu vo svoj prospech a buďte za parádnicu po celý deň. V Klube Krásy vás počas kurzu líčenia naučia, ako na to. V príjemnej, uvoľnenej atmosfére sa naučíte zvýrazniť vaše prednosti a zakryť nedostatky! Vezmite aj kamarátku či maminu a urobte si skvelú dámsku jazdu. Stanú sa z vás sebavedomejšie, dobre naladené a ešte krajšie ženy. A to len vďaka pár správnym ťahom štetca od profesionálnej vizážistky.

V skratke

  • zľava na kurz líčenia alebo slávnostné líčenie
  • individuálny prístup
  • vhodné aj pre dve osoby
  • poradia vám vyškolené vizážistky
  • používanie značkovej kozmetiky
  • bohatá prax v líčení

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebná objednávka vopred cez e-mail stavrovskaj@post.cz alebo telefonicky 0911 615 274​ (pri objednávke je nutné nahlásiť číslo kupónu). Ihneď po zakúpení kupónu je potrebné, aby si zákazník overil dostupnosť daného termínu. V prípade veľkého záujmu o termíny a naplnenie kapacít,  je možnosť pridať nové termíny.Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zrušenie alebo zmenu termínu je nutné ohlásiť maximálne 72 hod. vopred, inak kupón stráca svoju platnosť. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Štúdio Klub krásy

Hotel Echo
Prešovská 39
821 08 Bratislava
0911 615 274​
stavrovskaj@post.cz