Adrenalínový lezecký kurz na Via ferratách uprostred krásnej prírody parku Hohe Wande v Rakúsku

Kurz lezenia na rakúskych ferratách pre 1 osobu za 59 € s dopravou z Bratislavy, zapožičaním výstroja, službami inštruktora, poistením a vstupom do parku Hohe Wand

Neobyčajný deň v rakúskych horách - absolvujte lezecký kurz na Via ferratách v prírodnom parku Hohe Wande len za 59 €. V cene doprava, zapožičanie výstroja i poistenie. Len 1,5 hodiny od Bratislavy!

Kurz lezenia na rakúskych ferratách pre 1 osobu za 59 € s dopravou z Bratislavy, zapožičaním výstroja, službami inštruktora, poistením a vstupom do parku Hohe Wand

Ostatné varianty ponuky

26x kúpené

Fascinujúce rakúske hory

A teraz niečo pre oduševnelých turistov! Zažite skvelé dobrodružstvo v podobe kurzu lezenia v krásnom prostredí prírodného parku Hohe Wand na ferratách na rôznych úrovniach, ktorý je vhodný pre každého bez ohľadu na kondíciu alebo vek. Kurzom vás prevedie skúsený inštruktor.

Čaká na vás úžasný deň na čerstvom vzduchu, nové zážitky a aktívny oddych na rakúskych horách! Veríme, že budete spokojní tak, ako stovky klientov pred vami!

V skratke

  • zľava platí na kurz lezenia pre 1 osobu na Via ferratách v Rakúsku
  • zabezpečená doprava z Bratislavy aj zapožičanie výstroja
  • minimálny počet záujemcov 4 (jednotlivci budú spojení do skupín)  - na 4 záujemcov je 1 inštruktor
  • akcia sa koná len za dobrého počasia
  • nádherné prostredie prírodného parku Hohe Wand
  • odvoz klienta až hore na planinu
  • len 1,5 hodiny od Bratislavy
  • v cene cestovné poistenie a poistenie na hory

Zakúpením kupónu súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami poskytovateľa.

Feratový kurz

Informácie

Termín je potrebné rezervovať vopred na: ferraty@outdoortour.sk alebo telefonicky na tel.č.: 0905 682 854 s uvedením čísla a hesla kupónu (odporúčame čo najskôr). Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zakúpením kupónu súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami poskytovateľa. Potrební sú minimálne 4 záujemcovia (jednotlivci budú spojení do skupín), na 4 kurzistov je 1 inštruktor. Akcia sa koná len za dobrého počasia. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

CK OutdoorTour

 

TRANGO, s.r.o.
Rybárska 1121/21
038 53 Turany
 
telefón:
+421 905 682 854
 
Skypename: OutdoorSport.sk