Nepál: zľava na 21-dňový zájazd do "zakázaného" kráľovstva Mustang

Kupón na zľavu 299 € z ceny zájazdu Mustang - zakázané kráľovstvo - Nepál v pohode pre 1 osobu

Vydajte sa do bájneho "zakázaného" kráľovstva Mustang ukryté hlboko za Himalájmi. 21-dňová cesta po Nepále vám zmení život.

Kupón na zľavu 299 € z ceny zájazdu Mustang - zakázané kráľovstvo - Nepál v pohode pre 1 osobu

Kupón na zľavu 299 € z ceny zájazdu Mustang - zakázané kráľovstvo - Nepál v pohode pre 1 osobu Top cena

Cena: 79 €

Obohaťte svoj život o nezabudnuteľné zážitky

Krajina vyprahnutých pláni hrajúcimi všetkými odtieňmi červenej, vysokohorských sediel, pasúcich sa jakov, krajina budhistických modlitieb, odnášaných vetrom z pestrofarebných modlitebných vlajočiek... Reč je o bájnom "zakázanom" kráľovstve Mustang, ktoré je ukryté mimo hlavných trás a mimo hlavného hrebeňa Himalájov. Dostať sa tu ani dnes nie je jednoduché, ale odmena v podobe neskutočných zážitkov, ktoré si odnesiete za to jednoznačne stojí. Možno stretnete aj samotného kráľa Mustangu a vypijete si s ním čaj. Ak vás lákajú neopozerané miesta, dobrodružstvo a cestovanie, ktoré vám vie zmeniť život - na tomto 21-dňovom zájazde nesmiete chýbať!

Ako ušetríte?
Pôvodná cena zájazdu Mustang - zakázané kráľovstvo - Nepál je 2490 €. Na ZaMenej.sk si môžete v tomto prípade kúpiť zľavový kupón za 79 €, s ktorým vám v CK Sancho Tour odrátajú až 299 € z ceny zájazdu. Ušetríte tak 220 €, ktoré môžete použiť na úhradu položiek, ktoré nie sú súčasťou zájazdu - napríklad víza, poistenie či stravu, či sprepitné pre miestnych sprievodcov. Každé euro sa predsa počíta.

V skratke

  • zľavový kupón na letecký zájazd "Mustang - zakázané kráľovstvo - Nepál"
  • 21-dňový cesta po krajine pre nadšencov neopozeraných miest
  • zájazd, ktorý vám zmení život
  • posledných 7 voľných miest
  • ubytovanie je zabezpečené v jednoduchých cestovateľských hoteloch, počas trekov v jednoduchých chatách či domovoch miestnych
  • skúsený slovenský sprievodca a CK s množstvom spokojných klientov
  • možná audiencia u kráľa Mustangu a posedenie pri čaji
  • budete si môcť prezrieť posvätné chrámy a pramene
  • kompletný program zájazdu nájdete tu

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné prihlásiť sa na zájazd cez formulár na tomto odkaze: http://www.sanchotour.sk/mustang-zakazane-kralovstvo-nepal/Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Sancho Tour - cestovná kancelária

Manckovičova 64/1
920 01 Hlohovec
 
+421 905 754 034
info@sanchotour.sk 
www.sanchotour.sk