Cukrová depilácia rôznych častí tela Natural od Diamond Skin® v centre Bratislavy

Kupón na cukrovú depiláciu pre 1 osobu

Rozlúčte sa s chĺpkami na veľmi dlhý čas a vyskúšajte šetrnú cukrovú depiláciu Natural od Diamond Skin®. Vaša pokožka bude po nej dokonale hladká, prevoňaná a bez známok podráždenia.

Kupón na cukrovú depiláciu pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

51x kúpené

Rozlúčte sa s chĺpkami na dlhý čas

Ak chcete byť zvodná ako mačička, neznamená to, že musíte ohúriť pestovaným "kožúškom". Práve naopak. Urobíte oveľa lepšie, keď sa všetkých chĺpkov zbavíte na čo najdlhší čas. Rezervujte si termín a odskočte si na cukrovú depiláciu. Ide o jeden z najšetrnejších spôsobov zbavovania chĺpkov na celom tele. Narozdiel od iných metód, cukor nedráždi pokožku, neobsahuje žiadne chemické prísady ani farbivá a poradí si aj s veľmi malými a jemnými chĺpkami. Po ošetrení budete odchádzať s dokonale jemnou a hladkou pokožkou bez podráždenia. Vosk je out, vyskúšajte cukor!

V skratke

  • zľava na cukrovú depiláciu Natural od Diamond Skin®
  • bezpečné zloženie z trstinového cukru
  • bez chemických prísad a farbív
  • pokožka je po depilácii prevoňaná
  • najlepšie riešenie pre citlivú pokožku
  • zbaví vás chĺpkov na 3 až 4 týždne
  • poloha v centre Bratislavy

Informácie

Uistite sa, že ste zvolili pri objednávke správny počet kupónov potrebných na ošetrenie vami požadovanej časti tela. Po obdržaní kupónov je potrebná rezervácia na tel. č.: 0944 507 406. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť min. 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Diamond Skin


Ģorkého č. 11 (staré mesto pri SND)
811 02 Bratislava
 
Telefón:
0944 507 406
 
 
Otváracie hodiny:
Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00