Fotokniha s krúžkovou väzbou - vaše príbehy ukryté v originálnej knihe, ktorú v kníhkupectvách nenájdete

Krúžková fotokniha A4 - L05 (48 strán)

Dajte si vaše najkrajšie okamihy zviazať do originálnej fotoknihy s krúžkovou väzbou. Obohaťte vašu knižnicu o výtlačok, ktorý bude celý len o vás!

Krúžková fotokniha A4 - L05 (48 strán)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 3,90 do 11,90

25x kúpené
MCL Brno: Fotokniha s krúžkovou väzbou  A4 - L05 (12 strán) 61%
MCL Brno: Fotokniha s krúžkovou väzbou A4 - L05 (24 strán) 67%
MCL Brno: Fotokniha s krúžkovou väzbou A4 - L05 (48 strán) 71%
MCL Brno: Fotokniha s krúžkovou väzbou A4 - L05 (72 strán) 74%
MCL Brno: Fotokniha s krúžkovou väzbou A4 - L05 (92 strán) 75%

Kniha živých spomienok

Chceli by ste mať vo svojej knižnici aspoň jeden titul o vás? Ak práve nie ste talent na písanie, nevadí! Nechajte si vyhotoviť knihu s vašimi vlastnými fotografiami v rôznych formátoch. Fotokniha s krúžkovou väzbou v sebe ukryje príbeh vašej svadby, prvých narodenín či dovolenky pri mori. Môže zachytiť trebárs aj obyčajné sobotné popoludnie v prírode. Nenechávajte svoje najlepšie zábery zabudnuté v počítači. Vytvorte si celú sériu kníh o svojich dobrodružstvách!

V skratke

  • zľava na fotoknihu v krúžkovej väzbe
  • rozsah od 12 do 92 strán pre vaše fotografie
  • knihy sú tlačené na lesklý papier 250 g
  • fotoknihu vytvoríte z pohodlia vášho domova
  • super lacné stránky naviac
  • vďaka krúžkovej väzbe sa v knihe ľahko listuje
  • tip na jedinečný darček pre vašich blízkych

Informácie

V cene kupónu je aj potlač dosiek. Po obdržaní kupónu pokračujte na www.fotoknihy-mcl.sk. Zvoľte typ fotoknihy a po kliknutí na "stiahnutie programu MCLAB" si stiahnite nový program MCLab „verze pro majitele slevového kupónu“ alebo si vytvorte objednávku online (nie je nutné sťahovať program). Vytvorte album a kliknite na nákupný košík. Potrvďte náhľad a vyplňte všetky údaje. Do sekcie „Voucher“ vpíšte číslo kupónu; žiadne ďalšie informácie tu nepíšte - nebude brané do úvahy kvôli strojovému spracovaniu. Ak máte špeciálne prianie, napíšte e-mail. 1 objednávka = 1 kód kupónu; pri dvoch objednávkach je nutné napísať 2 kódy atď. Pri variante na 2 knihy sa knihy musia poslať do výroby súčasne. Zvoľte spôsob dopravy a dokončite objednávku. V prípade nedodržania postupu môže dôjsť k omeškaniu objednávky. Cena bude v plnej výške a opraví ju až dodávateľ. Po zaslaní objednávky vám príde potvrdzujúci e-mail. Po kontrole objednávky dostanete druhý e-mail s upravenou cenou a s odkazom na online overenie objednávky (ak vám druhý e-mail nepríde, znamená to, že objednávka nie je evidovaná v systéme). Objednávky odoslané v rozmedzí 24 hodín sa posielajú na jedno poštovné - nie je treba o to žiadať. Hotová objednávka sa zasiela na fakturačné údaje. Tovar bude zaslaný na adresu zadanú pri kupovaní kupónu. Potlač dosiek zadarmo. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Poštovné vo výške 3,99 € (nad 5 kusov 5,99 €) nie je zahrnuté v cene kupónu, platí sa pri preberaní tovaru. Doba dodania je do 14 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Poskytovateľ

*}