Pomôžte psíkom a mačičkám v Útulku Piešťany - venujte symbolické 1 € alebo balenie granúl

Krmivo pre psy s kuracím mäsom 10 kg

Dobrovoľný príspevok pre Útulok Piešťany. Zbierka na zimné zásoby granúl. Venujte balenie granúl alebo môžete prispieť aspoň symbolickým eurom. ĎAKUJEME!

Krmivo pre psy s kuracím mäsom 10 kg

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 13 variantov.

180super prispievateľov

Aby boli aj v zime plní sily a energie!

Spolupráca obetavých zamestnancov z Útulku Piešťany a tímu ZaMenej.sk - samozrejme s podporou všetkých dobrých ľudí, ktorí cez náš portál prispievajú, už niekoľko rokov pomáha podporovať zvieratá. Po dlhšom čase by sme radi túto pozitívnu energiu opäť raz využili v prospech našich štvornohých priateľov, ktorí si sami pomôcť nevedia, a tak našu pomoc potrebujú.

Zhruba 100 psíkom a mačkám by sme chceli tentokrát trošku spestriť jedálniček. Mnoho ľudí s dobrým úmyslom prináša do útulku rôzne granuly, za čo sme všetci vďační. Aj v tomto však platí, že niekedy menej je viac a prínosnejšie je pre zvieratá menšie balenie kvalitných granúl, než obrovské vrecia lacných a nie práve najkvalitnejších granúl z nemenovaných obchodných sietí. Aj preto sme vybrali celostné (holistické) suché krmivo bez doplnkových látok a konzervantov, sme presvedčení, že bude chutiť a psíkom a mačkám zdravo doplní výživu.

Celkovo by sme radi vyzbierali aspoň 100 kg granúl, resp. sumu, za ktorú je možné takéto množstvo nakúpiť. Aby sa nám podarilo tento cieľ splniť čo najskôr a spolu, tak za každý Váš nákup granúl, pridáme jeden kilogram granúl aj my. Celý výsledok - ako vždy - zverejníme a budeme vás informovať.

Piešťanský útulok je verejnosti veľmi dobre známy svojou činnosťou a kvalitnou starostlivosťou o zvieratá, za čo je nepochybne kandidátom na jeden z najlepších útulkov na Slovensku. Podmienky pre svojich dočasných obyvateľov sú tu vďaka jeho personálu naozaj dobré, avšak nedostatok prostriedkov býva často prekážkou na nevyhnutné opravy, zdravotnú starostlivosť a ďalšie činnosti

“Neustále sa snažíme hľadať spôsoby, ako vylepšiť podmienky v našom útulku, no všetko niečo stojí a každý deň je okrem náročnej prevádzky a starostlivosti o existujúcich obyvateľov zároveň neustálym závodom o prežitie v zmysle financovania nevyhnutného. Bez pomoci ľudí by sme boli úplne stratení - to je holý fakt.”
Ľubomíra Baleková, Predsedníčka Útulku Piešťany

V skratke

  • rozhodnite sami o výške svojho príspevku na základe vašich možností a hlasu svojho srdca
  • venujte psíkom symbolické 1€, prípadne viac peniažkov kúpou kupónov v hodnote 5 € alebo 10 €
  • pokiaľ chcete prispieť radšej priamo kúpou granúl, budeme len radi - a zvieratká tiež   ;)   
  • Za každý váš nákup granulí, pridáme 1 kg granúl aj my
  • v prípade nákupu granúl pre útulok, dostanete ako malý bonus 10 percent sumy nákupu v kreditoch - ako malé poďakovanie nášho portálu
  • 100% z vyzbieraných finančných prostriedkov pôjde na nákup potravy pre zvieratá v útulku
  • naši podporovatelia vedia, kam idú peniaze - všetky zbierky viažeme na konkrétny účel
  • vyzbierané a nakúpené granuly doručíme osobne do Útulku v Piešťanoch
  • všetko dianie v útulku a všetky informácie o zbierkach sú zaznamenávané na oficiálnej stránke Útulku Piešťany v Správach z útulku a na facebook stránke Viac usmevov:), ale hlavne sa môžete prísť presvedčiť osobne – vaše návštevy sú pre nás potešením a podporou!
  • ĎAKUJEME!

Informácie

Kupón platí ako Váš dobrovoľný príspevok na financovanie výživy zvierat v Útulku Piešťany. V prípade otázok kontaktujte útulok na tel. čísle 0904 170 913 alebo e-mailom na utulok@utulok-piestany.sk.

Poskytovateľ

Útulok Piešťany

Priemyselná 12a
Piešťany
0904 170 913
 
Zakúpením kupónu prispievate na zbierku Piešťanského útulku a je len symbolický. Nie je potrebné ho nikam posielať, všetky vyzbierané prostriedky budú odovzdané našou spoločnosťou priamo na oficiálny účet útulku. Ďakujeme.
 
Navštívte nás:
Zimné obdobie (September - Marec):
Pondelok, Utorok, Štvrtok, Piatok : 8:00 - 16:00 hod; Streda, Sobota, Nedeľa : 8:00 - 17:00 hod
 
Letné obdobie (Apríl - August):
Pondelok až Nedeľa : 8:00 - 19:00 hod