Zimné prezutie pneumatík vrátane vyváženia kolies v Lamači

Kompletné prezutie - výmena letných pneumatík za zimné s vyvážením a kontrolou vozidla

Výmena zimných pneumatík za zimné alebo kompletné prezutie už od 11,90 € vrátane vyváženia a vizuálnej kontroly vozidla v bratislavskom Lamači. Pripravte sa na zimu.

Kompletné prezutie - výmena letných pneumatík za zimné s vyvážením a kontrolou vozidla

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 2 varianty.

cena od 11,90 do 15,90

141x kúpené

Rezervujte si termín v pneuservise v predstihu

S autami je to podobne ako so ženami. Stačí nevhodná obuv a problém je na svete. Kým vyhovieť vašej drahej polovičke môže byť celkom drahý špás, vyhovieť vášmu štvorkolesovému miláčikovi je teraz hračka. Pripravte sa na zimu a využite skvelú ponuku na prezutie letných pneumatík za zimné. V pneuservise AUTOSYS v bratislavskom Lamači vám navyše vyvážia disky a vizuálne skontrolujú stav vášho vozidla. Vyhnite sa návalom v autoservisoch a majte kolesá prezuté ešte predtým, než napadne prvý sneh. Ušetríte si tým kopec starostí... :-)

V skratke

  • zľava na výmenu kolies alebo kompletné prezutie zimných pneumatík za letné
  • výmena pneumatík do veľkosti disku 17"
  • prezutie s vyvážením diskov kolies vrátane závaží
  • navyše kompletná vizuálna kontrola vozidla po zimnej prevádzke
  • kvalitný profesionálny servis, rýchly a ústretový personál

Informácie

Rezerváciu je potrebné vykonať telefonicky na konkrétny termín na tel. č.: +421 2 644 620 42 alebo +421 915 151 505. Zmenu, resp. zrušenie termínu je nutné oznámiť najneskôr 24 hodín vopred, inak kupón stráca platnosť. Posledné objednávky budú prijímané najneskôr 1 týždeň pred koncom platnosti kupónov. Akcia sa vzťahuje len na veľkosti kolies 13" až 17". Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu. Doplatky (platia sa na mieste): disky s rozmermi od 18" až 20": 7 €, vozidlá typu SUV a VAN: 7 €, doplatok za vyváženie plechových kolies pri použití vyvažovacieho materiálu nad 100 g: 3 €, doplatok za vyváženie hliníkových diskov pri použití vyvažovacieho materiálu nad 100 g: 3 €, zimné pneumatiky si môžete nechať na sezónu uskladniť priamo v autoservise: 18 €.

Poskytovateľ

Prevádzka spoločnosti RIVA PLUS s.r.o. - Pneuservis AUTOSYS a Autoservis RIVA

Furmanská 2
841 03 Bratislava - Lamač
+421 2 644 620 42
+421 915 151 505