Zájazd do Benátok počas pompézneho karnevalu

Karneval v Benátkach 2015 - zájazd pre 1 osobu v termíne 5.2. - 7.2.2016 vrátane dopravy a služieb technického sprievodcu za 55€

Vzrušujúci karneval v Benátkach - prežite jedinečné chvíle už od 49 € vrátane dopravy a služieb sprievodcu. Na výber z viacerých termínov.

Karneval v Benátkach 2015 - zájazd pre 1 osobu v termíne 5.2. - 7.2.2016 vrátane dopravy a služieb technického sprievodcu za 55€

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 49 do 55

40x kúpené

Svet očami masky!

Chcete prežiť skutočne vzrušujúce dni a noci? Aké miesto by ste si vybrali? Lepšia voľba ako Benátky počas ich pompéznych karnevalových osláv asi ani neexistuje! Staňte sa súčasťou tejto nezabudnuteľnej udalosti a zažite Benátky v plnej sláve! Počas zájazdu preskúmate tajomné benátske uličky a navštívite aj tie najkrajšie historické pamiatky! A samozrejme, nevynacháte ani plavbu gondolou. Tak prečo ešte váhate? Vaša maska na vás už čaká!

V skratke

  • zľava na zájazd do Benátok
  • sprievodca a doprava
  • návšteva Benátskej lagúny s možnosťou plavby
  • prehliadka najznámejších pamätihodnotí mesta Benátky
  • jedinečný zážitok na celý život
  • vybrať si môžete z 3 termínov

Informácie

Potrebná rezervácia e-mailom na: legiotour@legiotour.sk (pri rezervácii je potrebné nahlásiť: mená cestujúcich, čísla kupónov a e-mailovú adresu, na ktorú majú byť zaslané pokyny k zájazdu). Prípadné otázky adresujte priamo do CK LegioTour na tel. č.: 0903 452 900. Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 5 dní pred odchodom zájazdu e-mailom. Nástupné miesto: Bratislava. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

LEGIOTOUR, s.r.o.

Račianska 33
831 02  Bratislava
0903 452 900