Prípravky na chudnutie Obezin® pre štíhlu líniu

Kapsule na chudnutie OBEZIN® 45+ (balenie 90 kapsúl)

Najedzte sa do štíhlosti. Prípravok Obezin ® v rôznych variantoch pre krásnu postavu a štíhlu líniu. Bojujte proti obezite silou prírody a vedy!

Kapsule na chudnutie OBEZIN® 45+ (balenie 90 kapsúl)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 7,49 do 8,49

39x kúpené
Kapsule na chudnutie OBEZIN® (balenie 90 kapsúl) 46%
Kapsule na chudnutie OBEZIN® 45+ (balenie 90 kapsúl) 46%
Shake na chudnutie OBEZIN® vanilka (14-dňová kúra) 45%
Shake na chudnutie OBEZIN® čokoláda (14-dňová kúra) 45%
Shake na chudnutie OBEZIN® 45+ malina (14-dňová kúra) 45%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,50€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Zbavte sa nadbytočných kíl

Spávajú s vami, chodia s vami do práce, prenasledujú vás doslova na každom kroku a neviete sa ich zbaviť. Reč je o nadbytočných tukoch, ktoré sa na vás nalepili a veľmi neradi dávajú zbohom. Vyskúšajte prípravok na chudnutie Obezin®, ktorý zaženie pocity hladu. Obsahuje PSC, teda rastlinný komplex viskóznych polysacharidov. Kapsula alebo shake až stonásobne zväčší svoj objem v žalúdku a vytvorí gélovú substanciu, ktorá sa zmieša s jedlom. Vďaka tomu vám privodí pocit nasýtenia a spomalí trávenie. Nebudete mať potrebu toľko jesť a znížený príjem kalórii povedie až k vysnívanej postave. Siahnite po prírodnom doplnku, s ktorým schudnete bez pocitu hladu.

V skratke

  • zľava na prípravky Obezin® pre štíhlu líniu
  • v ponuke variant v kapsulách alebo ako shake
  • v žalúdku až stonásobne zväčší svoj objem a zaženie pocit hladu
  • znížením príjmu kalórii začne telo spaľovať tukové rezervy
  • výživový doplnok na prírodnej báze
  • jednoduchá cesta za krajšou postavou

Informácie

Upozornenie: Nesmie sa užívať pri precitlivenosti na jednu alebo viaceré zložky. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pokiaľ si nie ste istí, či môžte OBEZIN® užívať samostatne alebo v kombinácii s iným liekom, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom. Neobsahuje alergény. Pozor! Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Tovar vám bude zaslaný automaticky najneskôr do 10 pracovných dní od obdržania kupónu. Poštovné a balné v rámci SR 2,50 € sa automaticky pripočíta k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny.  Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.