Nástenné a stolové kalendáre s vašimi vlastnými fotografiami

K08 veľký nástenný kalendár 43 x 30 cm na ležato, 13 strán

Kvalitné kalendáre z vašich vlastných fotografií. Závesné alebo stolové vyrobené na lesklom kriedovom papieri už od 5,30€. Zaspomínajte si na perfektné chvíle celý rok 2017!

K08 veľký nástenný kalendár 43 x 30 cm na ležato, 13 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 5,30 do 8,50

13x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

4,50€

(u vás do 2 pracovných dní)

Kalendár na lepšiu náladu

Zažili ste v tomto roku niečo, na čo stojí za to si zaspomínať? Alebo ešte zažijete? Dovolenka, stretnutie či oslava s priateľmi patria medzi tie najkrajšie spomienky. Dotiahnite spoločné zážitky do konca, na stránky vlastných kalendárov. Vaše vlastné fotografie vás a vašich blízkych vás budú sprevádzať počas celého nasledujúceho roka. Takéto kalendáre určite pritiahnu vašu pozornosť a privedú vás na nové myšlienky. Napríklad, kam pôjdete najbližšie na dovolenku? :)

V skratke

  • zľava na stolový alebo nástenný kalendár s vašimi fotografiami
  • na výber z rôznych rozmerov a rozsahov
  • vytlačené na lesklom kriedovom papieri
  • skvelý tip na darček

 

Informácie

K vytvoreniu kalendárov je nutné cez stránku poskytovateľa www.myphotostory.eu stiahnuť program Album Maker a postupovať podľa pokynov v programe, ak si objednávate viac produktov, objednávku zopakujte. V nákupnom košíku sa vám zobrazí počet objednávok. Pri vypĺňaní objednávkového formuláru vložte číslo kupónu. Kalendár môžete vytvoriť aj bez nutnosti sťahovať program Album Maker, zaslaním fotografií e-mailom na objednavky@myphotostory.eu, pri takomto type objednávky si môžete vybrať grafické masky alebo pozadia, fotografie by mali byť v čo najlepšej kvalite - viac inoformácií o tomto type objednávania nájdete na tejto stránke: http://www.myphotostory.eu/vlastny-kalendar.html. Kalendáre vám budú doručené na vašu adresu. Poštovné a balné v rámci SR 4 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Objednávka vám bude doručená do 14 dní od dňa objednávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

IVA PRINT, s. r. o.

 

Robotnícka 701/2
900 44 Tomášov