Stolový alebo nástenný kalendár s fotografiami, na ktorých budete vy!

K05 stolový kalendár mesačný 21 x 15 cm, 16 strán za 5,30 €

Tešte sa zo svojich fotiek s vašimi blízkymi po celý rok 2016! Vyberte si nástenné alebo stolové kalendáre s vašimi fotografiami na lesklom kriedovom papieri už od 5,30 €.

K05 stolový kalendár mesačný 21 x 15 cm, 16 strán za 5,30 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 7 variantov.

cena od 5,30 do 9

29x kúpené

Kalendár s vašimi zážitkami a spomienkami na váš stôl alebo stenu!

Chcete sa kochať po celý rok pohľadom na fotografie z vašej dlho vytúženej letnej dovolenky, alebo sa tešiť každý deň z úsmevných chvíľ, ktoré ste prežili s vašimi blízkymi?  Darujte sebe alebo potešte originálnym kalendárom vašich milovaných. Je to jedinečný darček plný kreativity, ktorý určite poteší! 

V skratke

  • zľava na stolový alebo nástený kalendár s vašimi fotografiami
  • na výber z rôznych rozmerov a rozsahov
  • vytlačené na lesklom kriedovom papieri
  • skvelý tip na darček

 

Informácie

K vytvoreniu kalendárov je nutné cez stránku poskytovateľa www.myphotostory.eu stiahnuť program Album maker a postupovať podľa pokynov v programe, ak si objednávate viac produktov, objednávku zopakujte. V nákupnom košíku sa vám zobrazí počet objednávok. Pri vypĺňaní objednávkoveho formuláru vložte číslo kupónu. Kalendáre vám budú doručené na vašu adresu. Poštovné a balné v rámci SR 4 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Objednávka vám bude doručená do 14 dní od dňa objednávky. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

IVA PRINT, s. r. o.

 

Robotnícka 701/2
900 44 Tomášov