Stolové alebo nástenné kalendáre s vašimi vlastnými fotografiami

K05 stolový kalendár mesačný 21 x 15 cm, 16 strán

Nástenné alebo stolové kalendáre s vašimi fotografiami v rôznych rozmeroch vytlačené na lesklom kriedovom papieri už od 5,30 €. Tešte sa zo svojich najkrajších záberov celý rok 2017!

K05 stolový kalendár mesačný 21 x 15 cm, 16 strán

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 8 variantov.

cena od 5,30 do 8,50

155x kúpené

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

4,50€

(u vás do 2 pracovných dní)

Kalendár plný vašich zážitkov a milých spomienok

Ak ste to doteraz nedotiahli na stránky kalendárov, stále je dosť času zmeniť to. Vaše vlastné fotografie vás alebo vašich blízkych môžu sprevádzať počas celého nadchádzajúceho roka. Vyberte si chvíle, ktoré stáli za to alebo si vyskladajte sériu umeleckých portrétov. Takýto kalendár zaručene pritiahne vašu pozornosť a už nikdy nezabudnete na dôležité dátumy. To, akú podobu kalendár dostane, je len a len na vás. Výborný tip na darček pod vianočný stromček! :)

V skratke

  • zľava na stolový alebo nástenný kalendár s vašimi fotografiami
  • na výber z rôznych rozmerov a rozsahov
  • vytlačené na lesklom kriedovom papieri
  • skvelý tip na darček

 

Informácie

K vytvoreniu kalendárov je nutné cez stránku poskytovateľa www.myphotostory.eu stiahnuť program Album Maker a postupovať podľa pokynov v programe, ak si objednávate viac produktov, objednávku zopakujte. V nákupnom košíku sa vám zobrazí počet objednávok. Pri vypĺňaní objednávkového formuláru vložte číslo kupónu. Kalendár môžete vytvoriť aj bez nutnosti sťahovať program Album Maker, zaslaním fotografií e-mailom na objednavky@myphotostory.eu, pri takomto type objednávky si môžete vybrať grafické masky alebo pozadia, fotografie by mali byť v čo najlepšej kvalite - viac inoformácií o tomto type objednávania nájdete na tejto stránke: http://www.myphotostory.eu/vlastny-kalendar.html. Kalendáre vám budú doručené na vašu adresu. Poštovné a balné v rámci SR 4 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na neobmedzené množstvo kupónov. Objednávka vám bude doručená do 14 dní od dňa objednávky. V prípade záujmu o doručenie tovaru do Vianoc je potrebné vykonať objednávku do 15.12.2016. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

IVA PRINT, s. r. o.

 

Robotnícka 701/2
900 44 Tomášov