Výtvarno-tvorivý workshop pre deti "Manuál sprievodcu známymi obrazmi" v priestore A4 v Bratislave

Jednorazový vstup na workshop "Manuál sprievodcu známymi obrazmi" pre 1 dieťa

Da Vinciho Mona Lisa alebo skôr pop-art Andyho Warhola? Tvorivé dielne v priestore A4 v Bratislave odhalia vašim deťom zaujímavý svet slávnych obrazov kreatívnym spôsobom.

Jednorazový vstup na workshop "Manuál sprievodcu známymi obrazmi" pre 1 dieťa

Jednorazový vstup na workshop "Manuál sprievodcu známymi obrazmi" pre 1 dieťa 6

Cena: 4,50 €

Pre školákov, ktorí radi kreslia

Poznajú vaše deti tajomný úsmev Mony Lisy, hovoria im niečo pop-artové diela Andyho Warhola, vedia nájsť krásu v Michelangelovej výzdobe Sixtínskej kaplnky? Svet výtvarného umenia je plný majstrovských diel, ktoré stojí za to spoznať. Tvorivý workshop pre deti s názvom "Manuál sprievodcu známymi obrazmi" ukazuje malým školákom a škôlkarom, ktorí radi kreslia, výtvory slávnych maliarov zaujímavým a kreatívnym spôsobom. 60-minútový kurz pozostáva z teoretickej prezentácie a následnej tvorivej aktivity, v ktorej sa deti inšpirujú vybraným dielom. Postarajte sa o to, aby vaše deti trávili čas zmysluplne, hravo a kreatívne zároveň - každý štvrtok sú vítané v Priestore súčasnej kultúry A4 v budove YMCA v Bratislave.

V skratke

  • zľava na výtvarno-tvorivý workshop "Manuál sprievodcu známymi obrazmi"
  • dve skupiny pre mladšie (4 - 6 rokov) a staršie deti (7 - 11 rokov)
  • workshop má teoretickú časť s projekciou a tvorivú časť
  • pri tvorivej časti sa deti inšpirujú známym dielom
  • tvorivé dielne sa konajú každý štvrtok v priestore A4

Informácie

Na kurz je potrebné rezervovať vaše dieťa e-mailom vopred na m.pascoe.mikyskova@gmail.com, pri rezervácii uveďte dátum a čas kurzu, vek, meno dieťaťa, telefonický kontakt na rodiča a číslo a heslo kupónu. Rezerváciu odporúčame vykonať čím skôr po zakúpení kupónu, v opačnom prípade negarantujeme možnosť využitia vo vami plánovanom termíne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

 

Priestor súčasnej kultúry A4

 

Karpatská 2 (budova YMCA)
Bratislava
 
e-mail na lektorku: