Obdivujte zámky Milotice či Lednice a doprajte si dúšok poctivého moravského vína na Pálavskom vinobraní

Jednodňový zájazd na južnú Moravu s návštevou zámkov Milotice, Lednice a Pálavského vinobrania pre 1 osobu - v cene autobusová doprava, sprevodca

Zamilujte sa do južnej Moravy. Región bohatý na skvelé víno a nádherné pamiatky vás pozýva navštíviť zámky Milotice a Lednce, či okúsiť zábavu na Pálavskom vinobraní. Neseďte doma, objavujte!

Jednodňový zájazd na južnú Moravu s návštevou zámkov Milotice, Lednice a Pálavského vinobrania pre 1 osobu - v cene autobusová doprava, sprevodca

Ostatné varianty ponuky

6x kúpené

Rozprávkové zámky u našich susedov

Na južnej Morave nepoznajú klamstvo. Viete prečo? Lebo všetci našli pravdu vo víne. Nájdite ju aj vy počas skvelého jednodňového zájazdu za krásami tohto pohostinného regiónu. Zamilujte sa do pôvabného zámku v Miloticiach a nechajte sa ohromiť prepychom "malého Lichtenštajnska" v Lednici. K obom zámkom sú pripojené nádherné barokové záhrady, kde je radosť túlať sa. Po toľkých zážitkoch a poznaní zaiste padne vhod pohár vynikajúceho moravského vína v Mikulove na Pálavskom vinobraní. A nie jeden. O šoférovanie sa túto sobotu stará profesionálny šofér z CK MIBE Reisen. :)

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd na južnú Moravu s návštevou zámkov v Miloticiach, Lednici a Pálavského vinobrania
  • prehliadky podľa programu so sprievodcom
  • komfortné cestovanie autobusom
  • zažijete festival vína a moravských tradícii
  • nádherné zámocké interiéry aj prekrásne barokové záhrady

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné ihneď kontaktovať cestovnú agentúru prostredníctvom e-mailu mibereisen@gmail.com (do e-mailu uveďte názov zájazdu a čísla kupónov s heslami, následne vám CK pošle formulár na vyplnenie) alebo telefonicky na t.č.: +421 905 530 837. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu. Pokyny k zájazdu vám zašle agentúra najneskôr 5 dní pred konaním zájazdu. Nástupné miesta a príplatky: Nitra, Sereď, Trnava 3 €, Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

MIBE Reisen

 

Ďumbierska 39
949 01 Nitra
 
telefón:
+421 905 530 837