Vydajte sa po stopách najkrajšej rakúsko-uhorskej cisárovnej Sissi a navštívte múzeum Šnapsu vo Viedni

Jednodňový zájazd do Viedne po stopách cisárovnej Sissi pre 1 osobu

Objavte tajomstvé cisárovnej Sissi počas 1-dňového zájazdu s CK Prima Travel len za 16,90 €! V cene doprava a služby sprievodcu!

Jednodňový zájazd do Viedne po stopách cisárovnej Sissi pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

2x kúpené

Po stopách minulosti

Vedeli ste, že keď sa rakúska cisárovná chcela okúpať na pláži, nemohol tam byť prítomný nik iný? Alebo že mala slabosť pre černošského drobného mužíka, ktorý slúžil na jej dvore? Život Sissi sprevádzajú mnohé zaujímavosti, ktoré stojí za to spoznať. Nasadnite do autobusu na zájazd s CK Prima Travel a nechajte sa odviezť za poznaním po fascinujúcich stopách histórie. Na záver zájazdu si budete môcť pripiť na večnú krásu najpôvabnejšej rakúskej cisárovnej vo viedenskom Schnapsmuseum - múzeu likérov a liehovín.

V skratke

  • zľava na celodenný zájazd do Viedne s návštevou múzea cisárovnej Sissi a múzea šnapsu
  • komfortné cestovanie autobusom
  • služby skúseného sprievodcu
  • prehliadky podľa programu
  • poznávacia sobota u našich susedov
  • super tip na darček

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom. Nástupné miesta: Nitra, Sereď, Trnava: 3 €, Bratislava bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

 

telefón:
+421 911 331 015
+421 904 344 643