Zájazd do romantickej Budapešti s návštevou zámku Gödöllő

Jednodňový zájazd do Budapešti s návštevou zámku Gödöllő pre 1 osobu

Poznávací zájazd do metropoly Maďarska s návštevou zámku Gödöllő len za 19,90 €. Vychutnajte si potulky jarnou Budapešťou so sprievodcom, ktorý vám ukáže všetko zaujímavé!

Jednodňový zájazd do Budapešti s návštevou zámku Gödöllő pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

15x kúpené

Jarná sobota v metropole Maďarska

Spestrite si jarný víkend a vyberte sa za potulkami k našim južným susedom. S CK MIBE Reisen vás čaká skvelá sobota v jarnej Budapešti. Tam aj späť vás odvezie klimatizovaný autobus a po hlavnom meste Maďarska vás prevedie skúsený sprievodca. Okrem toho, že s nami spoznáte mesto, vydáte sa aj po stopách cisárovnej Sissi na zámok Gödöllő, ktorý patrí k jednému z najväčších maďarských zámkov.

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd do Budapešti s návštevou zámku Gödöllő
  • prehliadka mesta so sprievodcom
  • komfortné cestovanie autobusom

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné ihneď kontaktovať cestovnú agentúru prostredníctvom e-mailu mibereisen@gmail.com (do e-mailu uveďte názov zájazdu a čísla kupónov s heslami, následne vám CK pošle formulár na vyplnenie) alebo telefonicky na t.č.: +421 905 530 837. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu. Pokyny k zájazdu vám zašle agentúra najneskôr 5 dní pred konaním zájazdu. Nástupné miesta a príplatky: Nitra, Nové Zámky, Trnava 4 €, Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

MIBE Reisen

 

Ďumbierska 39
949 01 Nitra
 
telefón:
+421 905 530 837