Poznávací zájazd do metropoly Maďarska s návštevou zámku Gödöllő

Jednodňový zájazd do Budapešti s návštevou zámku Gödöllő pre 1 osobu

Spestrite si jarný víkend a zavítajte do Budapešti s CK MIBE Reisen. Čaká vás prehliadka maďarskej metropoly a vydáte sa aj po stopách cisárovnej Sissi na zámok Gödöllő. Teraz len za 19,90 €!

Jednodňový zájazd do Budapešti s návštevou zámku Gödöllő pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

4x kúpené

Nádherná sobota v Budapešti

Výlet, ktorý si zamilujete. Ak patríte k milovníkom historického mesta a zážitkov, nepremeškajte tento zaujímavý výlet do jarnej Budapešti. S CK MIBE Risen sa budete viezť v klimatizovanom autobuse a sprevádzať vás bude skúsený sprievodca. Navyše budete môcť spoznať jeden z najväčších maďarských zámkov, zámok zámok Gödöllő, ktorý navštívila i cisárovná Sissi.

V skratke

  • zľava na 1-dňový zájazd do Budapešti s návštevou zámku Gödöllő
  • prehliadka mesta so sprievodcom
  • komfortné cestovanie autobusom

 

Informácie

Po obdržaní kupónu je potrebné ihneď kontaktovať cestovnú agentúru prostredníctvom e-mailu mibereisen@gmail.com (do e-mailu uveďte názov zájazdu a čísla kupónov s heslami, následne vám CK pošle formulár na vyplnenie) alebo telefonicky na t.č.: +421 905 530 837. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu. Pokyny k zájazdu vám zašle agentúra najneskôr 5 dní pred konaním zájazdu. Nástupné miesta a príplatky: Nitra, Nové Zámky, Trnava 4 €, Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

MIBE Reisen

 

Ďumbierska 39
949 01 Nitra
 
telefón:
+421 905 530 837