Prvá slovenská Via ferrata - prejdite cez hory po lanách, stupačkách a rebríkoch s horským sprievodcom

Jednodňová túra na 1. slovenskej Via ferrate pre 1 osobu

Prvá slovenská Via ferrata na Slovensku čaká na vaše preskúmanie. Ak medzi vaše hoby patria laná, stupačky, rebríky, ale hlavne hory, táto túra je určená práve pre vás.

Jednodňová túra na 1. slovenskej Via ferrate pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

13x kúpené

Nezabudnuteľné horské dobrodružstvo

Sú ľudia, ktorí si oddych predstavujú ako vylihovanie na pláži. A potom sú tu takí, ktorí nedajú dopustiť na čelo mokré od potu a šplhanie po lanách, rebríkoch, stupačkách či lávkach. Ak patríte do tej druhej skupiny vyrazte v ústrety dobrodružstvu na prvej slovenskej Via ferrate HZS na Martinské hole. Spolu s horským sprievodcom prekonáte všetky prekážky. Odmenou vám budú nezabudnuteľné zážitky a tie najkrajšie diela prírody. Naberte odvahu a prežite veľký zážitok v Malej Fatre pri Martine.

V skratke

  • zľava platí na jednodňovú túru na 1. slovenskej Via ferrate 
  • lokalita v Malej Fatre pri Martine
  • stredne náročný terén Via ferraty
  • zapožičanie výstroja v cene
  • ideálny tip na aktivitu pre kolektívy aj jednotlivcov

Informácie

Termín je potrebné rezervovať vopred na: ferraty@outdoortour.sk alebo telefonicky na tel.č.: 0905 682 854 s uvedením čísla a hesla kupónu (odporúčame čo najskôr). Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zakúpením kupónu súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami poskytovateľa. Potrební sú minimálne 4 záujemcovia (jednotlivci budú spojení do skupín). Akcia sa koná len za dobrého počasia. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

CK OutdoorTour

 

TRANGO, s.r.o.
Rybárska 1121/21
038 53 Turany
 
telefón:
+421 905 682 854
 
Skypename: OutdoorSport.sk