Veselé makové hody a Svet ametystov v Rakúsku

Jednodnodňový zájazd do Rakúska - Makové slávnosti a Svet ametystov za 24,90 € vrátane dopravy, služieb sprievodcu a povinným zákonným poistením zájazdu

Deň plný zábavy v Rakúsku! Makové slávnosti v dedinke Armschlag plné makových stánkov, jedla, ľudových tancov a očarujúci svet drahých kameňov vo Svete ametystov len za 24,90 € s CK Prima travel.

Jednodnodňový zájazd do Rakúska - Makové slávnosti a Svet ametystov za 24,90 € vrátane dopravy, služieb sprievodcu a povinným zákonným poistením zájazdu

Ostatné varianty ponuky

10x kúpené

More maku a drahých kamienkov

"Mak, mak, makovička..." si môžete zanôtiť na veselých Makových slávnostiach, ktoré sa konajú každoročne v rakúskej dedinke Armschlag. Zažijete ľudový jarmok aj hody plné makových lahôdok! Okrem toho sa určite vytancujete a zaspievate do sýtosti. Počas tohto dlhého dňa, sa ale pozriete aj do tajomného podzemia drahých kameňov - Sveta ametystov.

V skratke

  • zľava na 1- dňový zájazd pre 1 osobu do Rakúska
  • prehliadka veselých makových slávností a Sveta ametystov
  • jarmočné stánky plné jedál z maku v najrozmanitejších variáciách
  • sprievodné programy a ľudové tance z Rakúska
  • výnimočný zážitok vo Svete Ametystov
  • možnosť vykopať si svoj vlastný drahokam

 

makové hody

Informácie

Po obdržaní kupónu je nutné sa na zájazd ihneď zaregistrovať. Registráciu zrealizujete na stránke CK www.primatravel.sk/index.php?action=objednavka (do poznámky napíšte nástupné miesto a či si želáte miestenku). Pokyny k zájazdu budú zaslané každému účastníkovi e-mailom približne týždeň pred odchodom.. Doplatky za nástupné miesta: Nitra - príplatok za nástup: 3 €/osoba, Sereď - príplatok za nástup: 3 €/osoba, Trnava - príplatok za nástup: 3 €/osoba, Bratislava - bez príplatku. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PRIMA TRAVEL cestovná kancelária

+421 911 331 015
+421 904 344 643