Denný tábor Jolly Camp vo FunCity pre deti počas vianočných prázdnin - celodenný program, strava a výlety v cene

Jednodenný vstup pre 1 dieťa vo veku od 5 - 14 rokov do denného tábora počas vianočných prázdnin

Denný vstup do tábora Jolly camp vo FunCity len za 18 € - doprajte svojim deťom prázdniny plné zábavy a nových zážitkov. V cene atraktívny denný program, strava i výlety so vstupným!

Jednodenný vstup pre 1 dieťa vo veku od 5 - 14 rokov do denného tábora počas vianočných prázdnin

Ostatné varianty ponuky

8x kúpené

Nech nuda cez prázdniny nehrozí

Pred chvíľou tu boli jesenné prázdniny a opäť si musíte lámať hlavu nad tými zimnými. Ak neviete, aký program svojej ratolesti vymyslíte tentokrát, vyskúšajte zábavný denný vianočný tábor Jolly Camp v zábavnom detskom centre FunCity, kde si vaše dieťa užije dosýta rôzne atrakcie a získa nové skvelé zážitky! Zábava a dobrodružstvo sa však nekončí len vo FunCity, pripravené sú i rôzne výlety a bohatý program, ktorému neodolá žiadne dieťa!

V skratke

  • zľava platí na jednodenný vstup do vianočného denného tábora Jolly Camp
  • bohatý a atraktívny denný program
  • strava 2x denne
  • rôzne animačné programy a výlety aj so vstupným
  • dieťa môže nastúpiť do tábora v ktorýkoľvek deň
  • pre deti vo veku od 5 - 14 rokov
 
 
 

Informácie

Prihlásenie do tábora s uvedením čísla a hesla kupónu je potrebné telefonicky na číslo 0911 184 137 alebo e-mailom na mlynarondrej@gmail.com, kde vám radi poskytneme daľšie informácie, prípadne odpovieme na vaše otázky. Miesto stretnutia a vyzdvihnutia detí je na adrese: FUNCITY, Galéria Cubicon, Staré Grunty 24, Bratislava. Čas príchodu detí je medzi 7:00 - 09:00 hod., čas odchodu detí je medzi 16:00 - 17:00 hod. V prípade vašej potreby sme ochotní časy príchodu a vyzdvihnutia detí posunúť a prispôsobiť ich vašim potrebám. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu v prípade zlého počasia a nepredvídaných okolností. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

FunCity Detský raj

Galéria Cubicon
Staré Grunty 24
841 01 Bratislava
0911 184 137