Leto v dennom tábore Jolly Camp vo FunCity s množstvom atrakcií!

Jednodenný vstup pre 1 dieťa vo veku od 5 - 14 rokov do denného tábora počas letných prázdnin

Doprajte deťom kopec zábavy v dennom tábore Jolly Camp vo FunCity - svet guličiek a preliezok si zamilujú! Okrem toho na nich čaká bohatý program s výletmi a stravou - len za 18 €!

Jednodenný vstup pre 1 dieťa vo veku od 5 - 14 rokov do denného tábora počas letných prázdnin

Ostatné varianty ponuky

10x kúpené

Nuda cez prázdniny? Nehrozí!

Žiadne dieťa neodolá predstave nekonečna preliezok, nafukovacích hradov a tony pestrofarebných guličiek! Denný tábor Jolly Camp je obľúbeným miestom pre všetky deti, pretože ako je deň dlhý, toľko tu zažijú skvelej zábavy a dobrodružstiev. Je pre nich pripravený bohatý program s výletmi a postarané o ich hladné brušká! :-)

V skratke

  • zľava platí na jednodenný vstup do letného detského denného tábora Jolly Camp
  • bohatý a atraktívny denný program
  • strava 2x denne
  • rôzne animačné programy a výlety aj so vstupným
  • dieťa môže nastúpiť do tábora v ktorýkoľvek deň
  • pre deti vo veku od 5 - 14 rokov
 

Informácie

Prihlásenie do tábora s uvedením čísla a hesla kupónu je potrebné telefonicky na číslo 0911 184 137 alebo e-mailom na mlynarondrej@gmail.com, kde vám radi poskytneme ďalšie informácie, prípadne odpovieme na vaše otázky. Miesto stretnutia a vyzdvihnutia detí je na adrese: FUNCITY, Galéria Cubicon, Staré Grunty 24, Bratislava. Čas príchodu detí je medzi 7:00 - 09:00 hod., čas odchodu detí je medzi 15:00 - 17:00 hod. V prípade vašej potreby sme ochotní časy príchodu a vyzdvihnutia detí posunúť a prispôsobiť ich vašim potrebám. Termín je potrebné rezervovať si čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu v prípade zlého počasia a nepredvídaných okolností. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

FunCity Detský raj

Galéria Cubicon
Staré Grunty 24
841 01 Bratislava
0911 184 137