Naozajstné jarné dobrodružstvo - splav Dunaja na štýlových kanoe

Jedinečná plavba na štýlových kanoe po Dunaji z Hainburgu do Bratislavy pre 1 osobu

Doprajte si nezabudnuteľný zážitok - jedinečná plavba na štýlových kanoe po Dunaji z Hainburgu do Bratislavy len za 11,90 €!

Jedinečná plavba na štýlových kanoe po Dunaji z Hainburgu do Bratislavy pre 1 osobu

Ostatné varianty ponuky

12x kúpené

Zážitok, na ktorý sa nezabúda!

Jar k nám už konečne dorazila. Privítajte spolu s nami jej príchod na vode. Prebúdzajúca sa príroda je v tomto období najkrajšia a pohľad z kanoe na rieke vám ponúkne nové zážitky a krásnu atmosféru nášho najväčšieho toku. Vyberte sa preto s nami na splav Dunaja na štýlových kanoe z Hainburgu do Bratislavy. Pustite sa po vodnej hladine a užite si jazdu krásnou prírodou. Bude to zážitok na celý život! :-)

V skratke

  • zľava na splav Dunaja pre 1 osobu z Hainburgu do Bratislavy
  • romantický zážitok vhodný aj pre rodiny s deťmi, dvojice aj skupiny
  • stabilné katamarany a skúsení inštruktori
  • doprava do Hainburgu v cene
  • jedinečný zážitok na celý život

 

Informácie

Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia minimálne 3 pracovné dni vopred na www.jairo.sk alebo e-mailom na info@jairo.sk, pri rezervácii treba uviesť číslo kupónu. Splav sa realizuje každý pondelok pri minimálnom počte 6 účastníkov. Pri skupine 5 a viac ľudí je možné dohodnúť individuálny termín (každá osoba potrebuje vlastný kupón). Maximálny počet kupónov na 1 osobu je 6 kusov. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami. Organizátor má právo zmeniť termín splavu, ak nepovažuje poveternostné podmienky za vyhovujúce pre bezpečnosť účastníkov. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

Jairo Outdoor

 

Pifflova 4
851 01 Bratislava
 
telefón:
0911 279 888