Hot fix aplikátor s krištálikmi - kreatívne vyžitie pre každé šikovné rúčky!

Hot fix aplikátor krištálikov (aplikátor, 7x nástavec na kamienky rôznej veľkosti a typu, stojan, 1440 ks kamienkov veľkosti SS10 - farba: biela/crystal)

Hot fix aplikátor s celou výbavou krištálikov poteší každú umelkyňu so šikovnými rukami. Využite túto ponuku len za 15,49 € a povoľte uzdu svojej fantázii! Možnosť dokúpenia ďalších krištálikov.

Hot fix aplikátor krištálikov (aplikátor, 7x nástavec na kamienky rôznej veľkosti a typu, stojan, 1440 ks kamienkov veľkosti SS10 - farba: biela/crystal)

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 5 variantov.

cena od 5,99 do 15,49

17x kúpené
Hot fix aplikátor krištálikov (aplikátor, 7x nástavec na kamienky rôznej veľkosti a typu, stojan, 1440 ks kamienkov veľkosti SS10 - farba: biela/crystal) 43%
Náhradné kamienky SS10 1440 ks farba: ružová 30%
Náhradné kamienky SS10 1440 ks farba: biela (crystal) 30%
Náhradné kamienky SS10 1440 ks farba: modrá 30%
Náhradné kamienky SS10 1440 ks farba: čierna 30%

Doručenie - poštovné a balné

Slovenská pošta

od 2,50€ za každé 2 kupóny

(u vás do 2 pracovných dní)

Sloboda pre vašu fantáziu!

Chýba vašemu tričku, sukni či mobilu šmrnc? Alebo sa vám na obľúbenom oblečení vytvorila škvrna, ktorá nejde vyprať? Nemusíte ich vyhadzovať. Využite svoju tvorivosť a fantáziu a dodajte oblečeniu osobitosť a originalitu. S hot fix aplikátorom krištálikov môžete vytvoriť umelecké diela, ktoré budú ako vystrihnuté z časopisu. Vyšperkujete si úplne čokoľvek! :-)

V skratke

  • zľava na Hot fix aplikátor krištálikov alebo náhradné kamienky
  • náhradné kamienky na výber v 4 farbách
  • 7 nástavcov pre rôzne veľkosti kamienkov
  • jednoduché použitie
  • kreatívne si ozdobte tričko, tenisky či tašku

 

Informácie

Tovar vám bude zaslaný automaticky. Poštovné a balné v rámci SR v hodnote 2,50 € sa automaticky pripočítalo k cene kupónu a platí na max. 2 kupóny. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ