Letné profesionálne fotenie v exteriéri

Hodinové profesionálne fotenie v exteriéri, 5 vytlačených fotografií po retuši 10x15 podľa vlastného výberu, všetky fotografie na darčekovom USB za 25 €

Profesionálne letné fotenie v exteriéri plné kreativity už od 25 € pre jednotlivca, pár, či rodinky. V cene fotografie na darčekovom USB i vytlačené fotografie. Skvelý tip na darček!

Hodinové profesionálne fotenie v exteriéri, 5 vytlačených fotografií po retuši 10x15 podľa vlastného výberu, všetky fotografie na darčekovom USB za 25 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 3 varianty.

cena od 25 do 49

2x kúpené

Krásna spomienka

Dosť bolo selfie fotiek. Ak túžite po jedinečných a pekných fotkách, za ktoré sa nebudete musieť hanbiť a budete ich s pýchou ukazovať, poďte s nami na profesionálne a kreatívne fotenie v exteriéri. Mladá a kreatívna fotografka Kristína už vie ako nato! Najlepšie momenty z fotenia dostanete vytlačené na fotografiách, ale i na USB kľúči v upravenom stave. Urobte radosť sebe, partnerovi alebo celej rodinke. Užijete si kopec zábavy a ostane vám aj krásna spomienka v podobne profesionálnych fotiek.

 

V skratke

  • zľava na profesionálne letné fotenie v exteriéri
  • na výber hodinové, 1,5-hodinové alebo 2-hodinové fotenie
  • fotenie párov, detí, rodiny i jednotlivcov 
  • lokalita fotenie podľa vlastného výberu
  • v cene fotenie všetky fotografie na USB i vytlačené fotografie podľa typu kupónu
  • pri 2-hodinovom fotení v cene aj ľahké líčenie pre ženy 

Informácie

Potrebná objednávka fotenia vopred na tel. čísle: 0915 632 311 alebo e-mailom na foto.uhrinova@gmail.com s nahlásením čísla kupónu. Termín je potrebné si rezervovať čo najskôr, pri neskorej rezervácii negarantujeme možnosť využitia kupónu vo vami plánovanom termíne. Zmenu, alebo zrušenie termínu je potrebné hlásiť min. 24 hodín vopred, inak stráca kupón svoju platnosť. Posledné objednávky budú prijímané najneskôr týždeň pred skončením platnosti kupónu po vzájomnej telefonickej, alebo mailovej dohode s fotografkou. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti, stráca kupón svoju hodnotu.