Guličkodráha SpaceRail - jedinečná hra, ktorá chytí a nepustí

Guličkodráha SpaceRail Level 3 za 19,99 €

Fantastická guličkodráha SpaceRail - jedinečná konštrukčná stavebnica už od 14,99 €, ktorá poskytuje chvíle plné zábavy pre celú rodinu. Na výber 4 levely s rôznymi dĺžkami dráhy.

Guličkodráha SpaceRail Level 3 za 19,99 €

Ostatné varianty ponuky

Táto ponuka má 4 varianty.

cena od 14,99 do 28,99

19x kúpené

Unikátna hra pre vášnivých konštruktérov

Pripravte svojej rodine chvíle plné zábavy a relaxácie vďaka vynikajúcej stavebnici - guličkodráhe SpaceRail! Ide o jedinečnú konštrukčnú hru, ktorá vám umožní postaviť si horskú dráhu, po ktorej sa preháňajú kovové guličky. Tie musia svoju dráhu zvládnuť bez toho, aby vypadli z dráhy. Guličkodráha preto musí byť presná, dokonalá a konštrukčne premyslená, čím prináša zábavu na dlhé hodiny, ale i týždne či mesiace a je vynikajúcim darčekom pre všetkých milovníkov technických hračiek.

V skratke

  • zľava na guličkodráhu SpaceRail
  • na výber 4 levely s rôznymi dĺžkami dráhy
  • vhodné pre milovníkov technických hračiek
  • zábava pre celú rodinu

Informácie

 Potrebná objednávka cez e-shop ihneď po obdržaní kupónu na http://www.jenifer.sk/sk/catalogsearch/result/?q=gulic. Postup: vyberte tovar, vložte do košíka zakúpené množstvo tovaru, kliknite na dokončenie objednávky, spôsob platby zvoľte prevodom alebo dobierkou (nevyberajte Pay Pal), spôsob doručenia zvoľte pošta/kuriér. V poslednom kroku (revízia objednávky) napíšte do POZNÁMKY číslo a heslo kupónu a dokončite objednávku. Vaša objednávka bude následne potvrdená automatickým e-mailom, v ktorom bude uvedená plná cena produktu, ktorá však už nebude účtovaná. Možnosť vyzdvihnutia tovaru v Bratislave, na Klincovej ulici: po - št: 16:00 - 20:00 hod., pia a ne: 17:00 - 20:00 hod. Objednávku cez e-shop je potrebné vykonávať aj v prípade záujmu o vyzdvihnutie si tovaru na odbernom mieste. V prípade osobného vyzdvihnutia budete informovaní mailom, že váš tovar je pripravený na odbernom mieste a môžete si ho prevziať. Poštovné v rámci SR v hodnote 2€ na max. 2 kupóny sa automaticky pripočítalo k cene objednávky a platí i na tovar vyzdvihnutý osobne. Z hodnoty kupónu sa nevydáva. Po skončení dátumu platnosti stráca kupón svoju hodnotu.

Poskytovateľ

PEVON s.r.o.

 

telefón:
0917 957 209 (volať po - pia: 8:00 - 17:00)